کد خبر : 36
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 6 ژوئن 2024 - 12:02

تردد بیش از ۱۳۹ هزار مسافر از پایانه مرزی تمرچین

تردد بیش از ۱۳۹ هزار مسافر از پایانه مرزی تمرچین

 در ۲ ماهه گذشته از سال جاری ۱۳۹ هزار و ۸۴۴ نفر مسافر ایرانی و خارجی از پایانه مرزی تمرچین تردد کرده اند، میزان تردد مسافر از این پایانه نسبت به مدت زمان سال گذشته که بیش از ۱۱۳ هزار نفر بود، افزایش ۲۳.۱۳ درصدی را دارد. اقلیم زاگرس:  مدیر پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر از

 در ۲ ماهه گذشته از سال جاری ۱۳۹ هزار و ۸۴۴ نفر مسافر ایرانی و خارجی از پایانه مرزی تمرچین تردد کرده اند، میزان تردد مسافر از این پایانه نسبت به مدت زمان سال گذشته که بیش از ۱۱۳ هزار نفر بود، افزایش ۲۳.۱۳ درصدی را دارد.

تردد بیش از ۱۳۹ هزار مسافر از پایانه مرزی تمرچین

اقلیم زاگرسمدیر پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر از افزایش ۲۳.۱۳ درصدی مسافر از این پایانه مرزی طی دو ماه گذشته خبرداد.

محمد رضایی با اشاره به اینکه در ۲ ماهه گذشته از سال جاری ۱۳۹ هزار و ۸۴۴ نفر مسافر ایرانی و خارجی از پایانه مرزی تمرچین تردد کرده اند، خاطر نشان کرد: میزان تردد مسافر از این پایانه نسبت به مدت زمان سال گذشته که بیش از ۱۱۳ هزار نفر بود، افزایش ۲۳.۱۳ درصدی را دارد.

مدیر پایانه مرزی تمرچین اظهار کرد: همچنین در این مدت در مجموع ۹۴۱ دستگاه ناوگان مسافری از  پایانه مرزی تمرچین تردد کردند که ۴۷۲دستگاه از طریق این پایانه مرزی وارد کشور شده و ۴۶۹دستگاه از این پایانه خارج شدند.

وی همچنین از افزایش بالغ بر ۲۵۱ درصدی ترانزیت ورودی کالا از پایانه مرزی تمرچین طی ۲ ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.

رضایی با اشاره به آمار ترانزیت کالا از پایانه مرزی تمرچین افزود: در ۲ ماهه سالجاری آمار ترانزیت ورودی کالا ۱۰۲۷ دستگاه و ترانزیت خروجی ۸۲ دستگاه است.

وی تصریح کرد: در این مدت تعداد کامیون حامل کالاهای وارداتی از این پایانه مرزی ۱۱هزار و ۴۴۹دستگاه و تعداد کامیون حامل کالاهای صادراتی نیز ۱۲ هزار و ۱۸۴ دستگاه بود که نسبت به مدت زمان سال گذشته از نظر ورودی ۷۹.۴۸ درصد و از نظر کامیون خروجی ۸۶.۸۱ درصد افزایش داشته است و در مجموع ۸۳ درصد افزایش را نشان می دهد.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.