تاریخ: ۱۵:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور بازداشت شد.

بر اساس پیگیری‌های انجام شده از سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، رئیس این سازمان بازداشت شده و از امروز دیگر در محل کار خود حاضر نشده است. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   بر اساس پیگیری‌های انجام شده از سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، رئیس این سازمان بازداشت شده و از امروز دیگر […]

بر اساس پیگیری‌های انجام شده از سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، رئیس این سازمان بازداشت شده و از امروز دیگر در محل کار خود حاضر نشده است.اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   بر اساس پیگیری‌های انجام شده از سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، رئیس این سازمان بازداشت شده و از امروز دیگر در محل کار خود حاضر نشده است.

عباس سمیعی مدیرکل روابط عمومی سازمان جنگلها اظهار کرد: بازداشت وی هنوز به طور رسمی به این سازمان اعلام نشده اما وی روز شنبه این هفته برای پاره ای از توضیحات به دادسرای ویژه کارکنان دولت رفته و از صبح امروز  در محل کار خود حضور نیافته است.

وی افزود: بر اساس اطلاعات ما بازداشت وی ربطی به سازمان جنگل ها نداشته است.

خلیل آقایی کیست و چرا دستگیر شد؟

خلیل آقایی پیش از این نماینده مجلس شورای اسلامی بود که بعد از اتمام دوره فعالیت خود به عنوان معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی انتخاب شد و بعد از این دوره رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری شد.

خلیل آقایی کیست و چرا دستگیر شد؟

 عکسی از خلیل آقایی که یقه خود را در مجلس گرفته 

پاسخی بگذارید