گروه: حوادث / عمومی
تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
جزئیات درگیری مسلحانه پلیس گچساران با سارقان / ۲ سارق کشته و زخمی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر گچساران یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.   اقلیم زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر گچساران یک نفر کشته […]

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر گچساران یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.Related image

 

اقلیم زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر گچساران یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با بیان اینکه این حادثه بامداد امروز رخ داد گفت: ماموران پلیس انتظامی این شهرستان حین گشت زنی در محله فرهنگیان شهر گچساران به یکدستگاه خودروی سواری سمند مشکوک و دستور توقف دادند.

سرهنگ موسوی افزود: با وجود دستور پلیس مبنی بر توقف این خودرو تعقیب و گریز ادامه داشت و از سوی سرنشین این خودرو به خودوری پلیس شلیک شد.

او با بیان اینکه در این درگیری یک نفر از سرنشینان خودروی فراری کشته و یک نفر هم دستگیر شد ادامه داد: در این حادثه یکی از سرنشینان خودروی سمند متواری شده که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: از این خودور دو قبضه اسلحه کلاشینکف و ساچمه زنی کشف شد.

سرهنگ موسوی افزود: این حادثه از سوی پلیس در دست بررسی است.

پاسخی بگذارید