1. دستگیری فریبا عادل خواه و پاسخ سخنگوی دولت
تاریخ: ۱۲:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
دستگیری فریبا عادل خواه و پاسخ سخنگوی دولت

 روز گذشته برخی از رسانه های غربی از بازداشت فردی به نام فریبا عادل خواه (Fariba Adelkhah ) دو تابعیتی ایرانی – فرانسوی که گفته می شود پژوهشگر موسسه مطالعات سیاسی پاریس است، خبر دادند.   اقلیم زاگرس به نقل از موج:  سخنگوی دولت از دلایل دستگیری فریبا عادل خواه متهم دو تابیعیتی اظهار بی اطلاعی کرد.  روز گذشته […]

 روز گذشته برخی از رسانه های غربی از بازداشت فردی به نام فریبا عادل خواه (Fariba Adelkhah ) دو تابعیتی ایرانی – فرانسوی که گفته می شود پژوهشگر موسسه مطالعات سیاسی پاریس است، خبر دادند.Image result for fariba adelkhah

 

اقلیم زاگرس به نقل از موج:  سخنگوی دولت از دلایل دستگیری فریبا عادل خواه متهم دو تابیعیتی اظهار بی اطلاعی کرد.

 روز گذشته برخی از رسانه های غربی خبر از بازداشت فردی به نام فریبا عادل خواه (Fariba Adelkhah ) دو تابعیتی ایرانی – فرانسوی که گفته می شود پژوهشگر موسسه مطالعات سیاسی پاریس است، دادند.

وی نویسنده آثاری چون “انقلاب باحجاب: زن مسلمان ایرانی” و “مدرن بودن در ایران” است.

فریبا عادل خواه به تازگی کتاب جدید خود به نام ” هزار و یک مرز ایران: سفر و هویت” را به چاپ رسانده است.

وی در سخنرانی های مختلف درباره ایران که در برخی کشورها برگزار کرده، مواضع ضد ایرانی متعددی اتخاذ کرده است.

در همین رابطه امروز خبرنگار خبرگزاری موج در نشست خبری سخنگوی دولت از علی ربیعی سوال کرد که اتهام فریبا عادل خواه دو تابعیتی ایرانی – فرانسوی که گفته می شود روز گذشته دست گیر شده، چیست و وی توسط چه نهادی دستگیر شده است؟

سخنگوی دولت در پاسخ گفت: تنها از دستگیر شدن یک فرد در روز گذشته خبر دارم و اطلاعی درباره اتهامات، دلایل و نهاد دستگیر کننده این فرد ندارم.

پاسخی بگذارید

هاست" title="تبلیغات">تبلیغات
هاست" title="تبلیغات">تبلیغات
تبلیغات