۲۰:۱۱:۵۲ - پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
۶۰ مبتلای کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش ۳۳ درصدی آمار
بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی  به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمدظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۵ نفر افزایش به ۶۰ مورد رسید.    اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا: سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا […]

بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی  به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمدظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۵ نفر افزایش به ۶۰ مورد رسید.  

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا: سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۵ نفر افزایش به ۶۰ مورد رسید Apache Tomcat download.

محمد بانشی روز پنجشنبه اظهار داشت: ظرف روز های گذشته تاکنون نمونه های موارد مشکوک به کرونا به تهران و شیراز ارسال شده و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ مورد جدید مثبت اعلام شده است world map ai.

وی این روند افزایشی را زنگ خطری برای استان دانست و افزود: بدون شک با ادامه چنین روند و کم توجهی و عدم رعایت مسایل بهداشتی و همچنین پرهیز از سفرهای غیر ضرور این آمار در روزهای آینده و با توجه به تعطیلات نوروزی افزایش خواهد یافت 은진체 다운로드.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست که نکات ایمنی را رعایت کنند و از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری و سفر های درون شهری و برون شهری به جد خودداری کنند زیرا ویروس کرونا همه گیر بوده و خطر در کمین خانواده ها است GitHub source code.

تمامی اماکن عمومی، رستوران ها، مکان های تفریحی و گردشگری تعطیل شده اند و استان کهگیلویه و بویراحمد بنا به تصمیم ستاد مدیریت کرونا هیچ گونه پذیرشی برای ایام نوروز امسال نخواهند داشت 미션임파서블۵ 다운로드.

بدون شک رعایت نکردن در ورود و خروج ادارات و حضور برخی افراد مشکوک و مبتلا به کرونا در جلسات خود می تواند عاملی برای شیوع بیماری باشد Rough-and-tile downloads.

 از ظهر روز گذشته تا امروز  ۱۰۴۶ مورد جدید ابتلا به کرونا و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۸۴۰۷ نفر رسیده است و ۵۹۷۹ نفر از بیماران کرونایی بهبود و ترخیص شده اند KakaoTalk Yellow Ribbon.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب