۲۰:۴۱:۴۹ - دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۵ هزار مأمور امنیتی چین در ایران / آیا دروازه های ایران به روی سازمان های امنیتی چین باز خواهد شد؟
حدود ۵،۰۰۰ مقام امنیتی چینی در ایران مستقر شوند و از سرمایه گذاری های جدید پکن در بخش های نفت و گاز و پتروشیمی ایران به مبلغ ۲۸۰ میلیارد دلار محافظت کنند 댄스음악 다운로드. اخیراً ایران اعلام کرد که یک برنامه روابط استراتژیک ۲۵ ساله با چین تهیه کرده است که یکی از مراحل آن […]

حدود ۵،۰۰۰ مقام امنیتی چینی در ایران مستقر شوند و از سرمایه گذاری های جدید پکن در بخش های نفت و گاز و پتروشیمی ایران به مبلغ ۲۸۰ میلیارد دلار محافظت کنند 댄스음악 다운로드. اخیراً ایران اعلام کرد که یک برنامه روابط استراتژیک ۲۵ ساله با چین تهیه کرده است که یکی از مراحل آن موافقتنامه سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیون دلاری چین در بخش حمل و نقل ایران است 엑스맨 다크피닉스 다운로드.Image result for china and iran flesh out strategic partnership

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  کشور چین از کشور های قدرتمند جهان است که در شرایط تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران کماکان مبادلات تجاری و اقتصادی خود را با ایران ادامه می دهد Download the Android app.

اخیراً خبری مبنی بر سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد دلاری این کشور در اقتصاد ایران و رسانه ها را پر کرد 웜즈 월드파티 다운로드.

صندوق بین المللی پول، یوآن چین را درسبد ارزهای ذخیره گنجاند
 
راه اندازی خط اعتباری ۴۰۰ میلیارد دلاری ایران و چین

طبق گزارشی که توسط نشریه انگلیسی «پترولیوم اکونومیست» منتشر شده است، اعلام گردید:
انتظار می رود حدود ۵،۰۰۰ مقام امنیتی چینی در ایران مستقر شوند و از سرمایه گذاری های جدید پکن در بخش های نفت و گاز و پتروشیمی ایران به مبلغ ۲۸۰ میلیارد دلار محافظت کنند Download Amadeus.

اخیراً ایران اعلام کرد که یک برنامه روابط استراتژیک ۲۵ ساله با چین تهیه کرده است که یکی از مراحل آن موافقتنامه سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیون دلاری چین در بخش حمل و نقل ایران است. 

پترولیوم اکونومیست ادعا می کند که چین ابتدا به مدت دو دوره پنج ساله در ایران سرمایه گذاری می کند و به شرکت های چینی طبق برنامه استراتژیک حق خرید ویژه برای پروژه های جدید انرژی در ایران داده می شود 삼성 스마트폰 드라이버 다운로드. آیا ایران اجازه می دهد سازمان های امنیتی خارجی در کشورش حضور داشته باشند.

 

Related image

 

دکتر علی ربیعی، سخنگوی دولت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با پروژه سرمایه گذاری کشور چین در اقتصاد ایران به خبرنگار اسپوتنیک در تهران گفت:

امکان حضور ۵۰۰۰ نیروی امنیتی در خاک جمهوری اسلامی ایران حتی به صورت منطقی هم اگر فکر کنیم وجود ندارد pspice 학생용 다운로드. کشور ایران از لحاظ بحث امنیتی به حدی توانمند و مسلط است که می تواند حتی مشاوره های امنیتی بدهد tweepy.

ناگهان خبری منتشر می شود که ما دریای خزر را به روسیه واگذار کردیم و یا حتی خبر حضور نیروهای امنیتی چین در ایران منتشر می شود که تماماً کذب است 원격 서버 파일 다운로드. این تمام  اخبار بی پایه و اساسی است. ما روابط بسیار خوب و صمیمانه ای با کشور چین داریم، در این موضوع هیچ تردیدی نیست و ما مایل به گسترش روابط خود با چین هستیم 크롬 영상 다운로드. به هر صورت هر کشوری که در شرایط تحریم ها در کنار ایران باشد، ما مایل به ارتباط گسترده با آنها هستیم. قصد ما هم این است که روابطمان را با تمام کشور هایی که مایل هستند، گسترش دهیم. آنچه مورد بحث است توافقات استراتژیک بلند مدت ما با کشور های مهم دنیا است، توافقات بلند مدت ۲۵ ساله را دنبال می کنیم.

وی در ادامه افزود:

ما از هرگونه سرمایه گذاری خارجی در داخل کشورمان استقبال می کنیم اما برای این موضوع هیچ امتیازی به هیچ شخصی یا کشوری نمی دهیم همانطور که هیچ مانعی هم برای هیچ کشوری که مایل به سرمایه گذاری باشد نداریم، هیچ عدد و یا رقمی در این توافقات به قطعیت و رسمیت نرسیده و تماما در سطح کارشناسی است و در رده های مدیریت میانی گفتگو ها صورت می گیرد.

آب در هاون کوبیدن آمریکا در مقابل چین و ایران
آب در هاون کوبیدن آمریکا در مقابل چین و ایران

 آنچه بیان شده بود صرفاً یک پیش بینی از روابط بلند مدت ۲۵ ساله ی ما با چینی ها بود، ما تسلیم جو سازی برخی نمی شویم که به محض دنبال کردن منافع مردم و کشور این جو های متشنج را ایجاد می کنند، همچنین ما از تمامی کشور هایی که در این شرایط به تحریم های آمریکا کمتر اهمیت می دهند مانند چین که یک کشور آسیایی قدرتمند است کمال تشکر را داریم.

 

China and Iran flesh out strategic partnership

The central pillar of the new deal is that China will invest $۲۸۰bn developing Iran’s oil, gas and petrochemicals sectors. This amount may be front-loaded into the first five-year period of the deal but the understanding is that further amounts will be available in every subsequent five-year period, subject to both parties’ agreement

There will be another $۱۲۰bn investment in upgrading Iran’s transport and manufacturing infrastructure, which again can be front-loaded into the first five-year period and added to in each subsequent period should both parties agree

Among other benefits, Chinese companies will be given the first refusal to bid on any new, stalled or uncompleted oil and gasfield developments. Chinese firms will also have first refusal on opportunities to become involved with any and all petchems projects in Iran, including the provision of technology, systems, process ingredients and personnel required to complete such projects

“This will include up to ۵,۰۰۰ Chinese security personnel on the ground in Iran to protect Chinese projects, and there will be additional personnel and material available to protect the eventual transit of oil, gas and petchems supply from Iran to China, where necessary, including through the Persian Gulf,” says the Iranian source

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب