۹:۵۰:۳۴ - چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
۵۷ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد علیه کرونا غربالگری شد
هم اینک ۵۷ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با ویروس کرونا غربالگری شده اند که امیدواریم ظرف سه روز آینده پوشش مراقبت استان به ۱۰۰ درصد برسد 오페라 이미지 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک ۵۷ درصد جمعیت کهگیلویه […]

هم اینک ۵۷ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با ویروس کرونا غربالگری شده اند که امیدواریم ظرف سه روز آینده پوشش مراقبت استان به ۱۰۰ درصد برسد 오페라 이미지 다운로드.Image result for غربالگری کرونا

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک ۵۷ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با ویروس کرونا غربالگری شده اند که امیدواریم ظرف سه روز آینده پوشش مراقبت استان به ۱۰۰ درصد برسد Metal slug 4 download.

محمد بانشی  اظهار داشت: : بر اساس آخرین یافته های آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۳۲ مورد رسیده است 윈도우 미디어 동영상 다운로드.

وی افزود: جواب آزمایش های افراد مشکوک به ویروس کرونا، با تأخیر ۲ تا سه روزه به استان اعلام می شود که همین امر سبب می شود افراد با حساسیت کمتری در محل های شلوغ و بازار ها رفت و آمد داشته باشند 본능적으로 mp3 다운로드.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جواب  ۱۰۰ نمونه ارسال شده هنوز به دست دانشگاه علوم پزشکی استان نرسیده است dvd 디코더 다운로드.

بانشی بیان کرد: ۱۰ پایگاه سلامت برای افراد کم بضاعت در حاشیه شهر یاسوج به منظور دسترسی بهتر آنها به خدمات بهداشتی و درمانی در نظر گرفته شده که مبنا در این پایگاه‌ها گروه‌های آسیب‌پذیر در نظر گرفته شده است tidal 음원 다운로드.

وی ابراز داشت: همچنین ظرف سه روز گذشته تاکنون، ۳۰۰ قلیان سرا و چند هزار قلیان بنا به اهمیت موضوع و خطر انتشار بیماری های تنفسی در این استان جمع آوری شده است 역전 재판 다운로드.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ثبت نام مردم استان در سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا ضرورت دارد زیرا که با نام نویسی افراد، غربالگری این ویروس در بهترین شکل ممکن و در کم ترین زمان انجام خواهد شد Spider-Man.

بانشی افزود: کهگیلویه و بویراحمدی ها با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده می توانند در سلامت استان، جامعه و شکست ویروس کرونا بسیار موثر باشد Jang Okjeong Live in Love.

شیب صعودی این ویروس همچنان ادامه دارد و  ظرف ۱۵ روز آینده شدت بیشتری خواهد گرفت it.

تاکنون ۱۶ هزار و ۱۶۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، ۹۸۸ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده اند و ۵ هزار و ۳۸۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب