۱۲:۲۱:۴۸ - سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷
۴۰ میلیارد ریال برای حمایت از تولیدات عشایر اختصاص یافت.
۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای حمایت از تولیدات عشایری این استان اختصاص یافته است debugview. اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای حمایت از تولیدات عشایری این استان اختصاص یافته است 웹상의 이미지 다운로드. بهمن آزادی افزود: این […]اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای حمایت از تولیدات عشایری این استان اختصاص یافته است 웹상의 이미지 다운로드.

بهمن آزادی افزود: این تسهیلات با کارمزد پنج درصد و دوره بازپرداخت پنج ساله به هفت تعاونی روستایی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می شود 토드 ۱۲ 다운로드.
وی تاکید کرد که به دلیل نبود صنایع تبدیلی قیمت خرید برخی محصولات تولیدی عشایر غیر واقعی است. 
وی با یادآوری اینکه هم اکنون محصولاتی مانند پشم، کشک و روغن تولیدی عشایر با قیمت غیر واقعی از سوی دلالان استان های مجاور خریداری می شود ،تصریح کرد: براساس طرح حمایت از اهالی مناطق عشایری تعاونی پس از دریافت تسهیلات بانکی اقدام به خرید این محصولات به صورت مستقیم می کنند adobe acrobat pro.
معاون اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: پرداخت ۹ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به شرکت تعاونی روستایی گچساران در مراحل پایانی و پنج میلیارد ریال نیز به شرکت تعاونی دهدشت اختصاص یافته که به بانک عامل معرفی شده است picture puzzle game.
وی گفت: دیگر شرکت تعاونی های روستایی کهگیلویه و بویراحمد نیز در مرحله تشکیل پرونده برای دریافت تسهیلات هستند 포트리스 싱글 다운로드.
آزادی با اشاره به اینکه هم اکنون فصل تولید پشم گوسفندان در این استان است، افزود: سالیانه ۴۰۰ تن پشم در کهگیلویه و بویراحمد تولید می شود 틱톡 음악 다운로드.
وی بیان کرد: این محصول به قیمت هر کیلویی ۱۰ هزار ریال از سوی دلالان به فروش می رسد در حالیکه قیمت واقعی آن بیش از ۸۰ هزار ریال است Gcm.jar.
آزادی ابراز امیدواری کرد: با اجرای این طرح درآمد عشایر کهگیلویه و بویراحمد به طور چشمگیری افزایش یابد 나집사 다운로드.
۵۴ درصد گوشت قرمز، ۳۷ درصد شیر و سالانه ۱۰ هزار مترمربع صنایع دستی توسط عشایر کهگیلویه و بویراحمد تولید می شود Music Music.
۱۲ درصد از جمعیت استان ۷۱۳ هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد با ۱۱ هزار خانوار عشایر کوچرو هستند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب