۱۵:۳۳:۳۶ - یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
۳ انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 با حکم حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سه انتصاب جدید در استانداری این استان انجام گرفت. در نشستی که با حضور مدیران حوزه استانداری و به ریاست معاون عمرانی استاندار برگزار شد، ابلاغ سه انتصاب جدید اعلام شد 젤다의 전설 신들의 트라이포스 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  با حکم حسین کلانتری، استاندار […]

 با حکم حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سه انتصاب جدید در استانداری این استان انجام گرفت. در نشستی که با حضور مدیران حوزه استانداری و به ریاست معاون عمرانی استاندار برگزار شد، ابلاغ سه انتصاب جدید اعلام شد 젤다의 전설 신들의 트라이포스 다운로드.۳ انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  با حکم حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سه انتصاب جدید در استانداری این استان انجام گرفت 마야 모델링 다운로드.

 در نشستی که با حضور مدیران حوزه استانداری و به ریاست معاون عمرانی استاندار برگزار شد، ابلاغ سه انتصاب جدید اعلام شد Tiger House download.
 بر اساس این احکام ” بیژن حسن پور به عنوان سرپرست اداره کل فنی استانداری منصوب شد که قبل از این انتصاب، مسئولیت این اداره بر عهده هجیر افشون بود latest version of YouTube.
عیسی شهامت به عنوان سرپرست اداره کل امور شهری استانداری منصوب شد و تا قبل از این، حسین کاظمی این مسئولیت را برعهده داشت 유니티 웹서버 다운로드.
همچنین ” محمد محمدی به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد، منصوب شد که قبل از این انتصاب وحید محمدی تبار این مسئولیت را بر عهده داشت house of paper.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب