۲۲:۱۵:۴۲ - دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸
۲ کشته در اعتراضات شهرستان بهمئی تکذیب شد.
فرمانده انتظامی استان به شایعاتی مبنی بر کشته‌سازی در شهر لیکک در فضای مجازی و ترویج آن در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از این دروغ‌های بی‌اساس در مورد شهر لیکک بود که ادعا کردند ۲ نفر کشته شده است Repeat the interval download.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  کشته سازی […]

فرمانده انتظامی استان به شایعاتی مبنی بر کشته‌سازی در شهر لیکک در فضای مجازی و ترویج آن در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از این دروغ‌های بی‌اساس در مورد شهر لیکک بود که ادعا کردند ۲ نفر کشته شده است Repeat the interval download. 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  کشته سازی در شهرستان بهمئی توسط رسانه های بیگانه و برخی معاندان داخلی بهانه ای برای ایجاد ناامنی و آشوب در جامعه است Iron Man 1.

فرمانده انتظامی این استان با اشاره به اینکه  دردو روز گذشته اعتراضاتی در سطح استان به افزایش قیمت بنزین بود گفت: مردم استان همچون گذشته، فهیم و با درایت در این قضیه عمل کردند تا اخلال‌گران نتوانند از وضع موجود سوء استفاده کنند 국내음악 다운로드.

سردار مهدی انصاری با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد نا امنی در کشور است تا بتواند ایران را نیز به مانند سایر کشورهای منطقه نا امن کند افزود: به کوری چشم دشمنان مردم ایران اسلامی هوشیار و  با بصیرت هستند و توطئه های دشمن را به خوبی در این ۴۰ سال فهمیده و درک کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان به شایعاتی مبنی بر کشته‌سازی در شهر لیکک در فضای مجازی و ترویج آن در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از این دروغ‌های بی‌اساس در مورد شهر لیکک بود که ادعا کردند ۲ نفر کشته شده است.

وی با بیان اینکه این موضوع شایعه و کذب محض است از مردم استان خواست اخبار واقعی را از زبان مسئولان و رسانه‌های رسمی دنبال کنند و به چنین اخبار کذبی توجه نکنند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب