۱۴:۵۰:۱۵ - جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
۲ زلزله در کهگیلویه/ زلزله ۴.۲ ریشتری در دهدشت
بر اساس گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ظهر امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹،۲ زلزله با مقیاس های ۴٫۲ و ۳٫۴ ریشتر شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند 유튜브 동영상 핸드폰 다운로드.   اقلیم زاگرس:  زلزله‌ای به بزرگی ۴.۲ در مقیاس ریشتر مرز استان‌های کهگیلویه و بویر احمد و خوزستان […]

بر اساس گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ظهر امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹،۲ زلزله با مقیاس های ۴٫۲ و ۳٫۴ ریشتر شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند 유튜브 동영상 핸드폰 다운로드.زلزله ۴.۲ ریشتری در دهدشت

 

اقلیم زاگرس:  زلزله‌ای به بزرگی ۴.۲ در مقیاس ریشتر مرز استان‌های کهگیلویه و بویر احمد و خوزستان حوالی دهدشت را لرزاند IPhone Open Load Download.

به گزارش روز جمعه مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه ساعت ۱۲ و ۳۳ دقیقه و ۳۵ ثانیه طول جغرافیایی: ۵۰.۴۸، عرض جغرافیایی: ۳۰.۶۸ و عمق زمین‌لرزه: ۱۴ کیلومتر به وقوع پیوست Gothic.
براساس این گزارش، نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع این زلزله، ۱۵ کیلومتری دهدشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، ۲۴ کیلومتری بهبهان در استان خوزستان و ۲۷ کیلومتری چرام در استان کهگیلویه و بویر احمد گزارش شده است 포화속으로 다운로드.
این زمین لرزه در ۱۰۶ کیلومتری یاسوج و ۱۸۵ کیلومتری اهواز رخ داد Cad viewer.

دومین زلزله با قدرت ۳٫۴ ریشتر روز جمعه در کهگیلویه نیز ساعت ۱۳ و ۲۲ دقیقه و ۱۳ ثانیه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین و ۳ کیلومتری دهدشت، ۲۱ کیلومتری چرام و ۲۳ کیلومتری لنده در کهگیلویه و بویر احمد رخ داده است Paragon download.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب