۲۲:۱۵:۵۸ - چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
۲ درصد از سهام شستا به بازنشستگان می‌رسد
مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی برای واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان با هماهنگی سازمان بورس را دریافت کردم.      اقلیم زاگرس به نقل از وزارت کار: محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از دو اتفاق خوب برای بازنشستگان تامین اجتماعی در آینده نزدیک خبر داد […]

مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی برای واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان با هماهنگی سازمان بورس را دریافت کردم. پیشنهاد مهم رهبری/ تحقق بزرگترین وعده دولت/ ماجرای سفر هواپیمای ...

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از وزارت کار: محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از دو اتفاق خوب برای بازنشستگان تامین اجتماعی در آینده نزدیک خبر داد 앱 내 다운로드.

محمد شریعتمداری در گفت وگوی زنده اینستاگرامی با اعلام این خبر اظهار کرد: مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی برای واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان با هماهنگی سازمان بورس را دریافت کردم 지오메트리 대시 다운로드.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی همچنین از هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه برای واگذاری ۳۰ هزار میلیارد تومان از سهام شرکت های دولتی به ازای مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت خبر داد vnap.
گفتنی است: ارزش هر سهم شستا در زمان عرضه در  ۲۷ فروردین ماه ۸۶۰ تومان بود که هم اکنون ارزش هر سهم به بیش از سه هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است Lim Jae-bum.
هفته گذشته هیات وزیران  با پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان طلب سازمان تامین اجتماعی از دولت موافقت کرده بود که با افزایش ۳۰ هزار میلیارد تومانی آنچه که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز از آن یاد کرد، مجموع طلب های واصل شده این سازمان از دولت تا پایان سال به ۶۲ هزار میلیارد تومان می رسد که گام بزرگی در راستای حل مشکلات بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی است 개선문 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب