۸:۲۲:۴۳ - پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
۲۱۰ واحد صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تعطیل است!
۷۲۰ واحد صنعتی دارای پروانه در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم که از این تعداد ۵۰۰ واحد فعال و ۲۱۰ واحد دیگر غیر فعال و یا تعطیل است که برگشت آن‌ها به چرخه تولید در دستور کار است coco 더빙.   اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد […]

۷۲۰ واحد صنعتی دارای پروانه در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم که از این تعداد ۵۰۰ واحد فعال و ۲۱۰ واحد دیگر غیر فعال و یا تعطیل است که برگشت آن‌ها به چرخه تولید در دستور کار است coco 더빙. 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی ۲۱۰ واحد صنعتی در این استان خبر داد و گفت: بازگشت واحدهای صنعتی تعطیل به چرخه تولید مهمترین اولویت‌ام است Logic pro x free download.

سالار حسین‌پور اظهار داشت: ۷۲۰ واحد صنعتی دارای پروانه در این استان داریم که از این تعداد ۵۰۰ واحد فعال و ۲۱۰ واحد دیگر غیر فعال و یا تعطیل است که برگشت آن‌ها به چرخه تولید در دستور کار است Come onbaby pc download.

وی در پاسخ به این سئوال که دلیل تعطیلی واحدهای صنعتی در استان چیست، عنوان کرد: این واحدها دستگاه‌های مورد نیاز آن‌ها مستقر بوده ولی به دلیل بدهی، نیاز به سرمایه در گردش و نوسازی و بازسازی تعطیل هستند mf.dll 다운로드.

حسین‌پور با بیان اینکه دلیل تعطیلی واحدهای صنعتی تعطیل بررسی شده است، ادامه داد: اولویت راه اندازی با واحدهای بوده که زودتر به چرخه تولید باز می‌گردند که فعال شدن ۹۰ واحد با استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تا پایان سال در دستور کار است 잉카음악 다운로드.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۳۰ واحد صنعتی تعطیل در مناطق مختلف استان به پرخه تولید بازگشته و ۶۰ مورد دیگر نیز تا پایان سال فعال می‌شوند 오피스 테마 다운로드.

حسین‌پور سهم اشتغالزایی واحدهای صنعتی طبق پروانه بهره برداری را ۸ هزار و ۷۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: هم اکنون ۵ هزار و ۲۰۰ نفر در واحدهای فعال مشغول بکار هستند که با راه اندازی ۲۱۰ واحد تعطیل، این میزان تکمیل می‌شود 안드로이드 스타 크래프트 다운로드.

وی مهمترین اولویت خود را بازگشت واحدهای صنعتی تعطیل به چرخه تولید دانست و تصریح کرد: در صورت فعال شدن ۹۰ واحد صنعتی تعطیل استان تا پایان سال یک هزار و ۳۲۹ جوان بکار مشغول بکار می‌شوند که بدون شک در کاهش بیکاری موثر است mzw 다운로드.

حسین‌پور بیان کرد: بسیاری از واحدهای صنعتی تعطیل کهگیلویه و بویراحمد در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند و طبق بررسی‌های انجام شده کمتر واحدی در خارج از شهرک‌ها غیر فعال است cd 스페이스.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب