۰:۳۵:۲۲ - چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸
۱۰۳ مصدوم و یک فوتی طی ۲ روز در جاده‌های کهگیلویه وبویراحمد
 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۴۸ ساعت گذشته در جاده‌های مواصلاتی استان ۶۳ فقره تصادف رخ داده است که در مجموع ۱۰۳ مصدوم بر جای گذاشته است 안드로이드 서버에서 파일 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث […]

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۴۸ ساعت گذشته در جاده‌های مواصلاتی استان ۶۳ فقره تصادف رخ داده است که در مجموع ۱۰۳ مصدوم بر جای گذاشته است 안드로이드 서버에서 파일 다운로드.تصادف

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۴۸ ساعت گذشته در جاده‌های مواصلاتی استان ۶۳ فقره تصادف رخ داده است که در مجموع ۱۰۳ مصدوم بر جای گذاشته است Yokohama map.

 جلال پوران فرد بابیان اینکه در دو روز گذشته ۳۰ تصادف در شهرهای استان با ۴۰ مصدوم و ۳۳ فقره تصادف در جاده‌های برون شهری استان با ۶۳ مصدوم توسط اورژانس در سطح استان امدادرسانی شدند، افزود: در مجموع ۸۲ مصدوم به بیمارستان و ۱۷ مصدوم در محل حادثه درمان سرپایی شدند salute.

وی اظهار کرد: در تصادفات ۴۸ ساعت گذشته در استان مرگبارترین تصادف برخورد تیبا با عابر پیاده در روستای بونه سادات سپیدار گزارش شد که به مصدومیت یک نفر انجامید اما به علت شدت جراحات دچار ایست قلبی شد که توسط دو تکنسین پایگاه سپیدار احیا شد اما متأسفانه در بیمارستان جان خود را از دست داد subtitles for Batman vs. Superman.

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از تصادف خودروی پراید با پژو ۴۰۵ با چهار مصدوم خبر داد و اضافه کرد: این تصادف امروز سه شنبه، ۱۱ خرداد سالجاری در محور” یاسوج _ نقارخانه” محدوده پل” زردک” در ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه به وقوع پیوست که بلافاصله توسط پایگاه اورژانس جاده کمربندی اصفهان خدمات اولیه را دریافت کردند یک مصدوم به بیمارستان انتقال داده شد و سه مصدوم در محل درمان سرپایی شدند mdac 2.7 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب