۰:۲۵:۴۹ - پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹
۱۰۰ هکتار از جنگل‌ها و مراتع بخش لوداب کهگیلویه و بویراحمد در آتش سوخت
بخشدار لوداب با بیان اینکه آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌های بخش لوداب از ساعت ۱۴ روز گذشته شروع و با وجود یک مرحله مهار آتش‌سوزی، همچنان ادامه دارد، گفت: این حادثه تاکنون به حدود صد هکتار از جنگل‌ها و مراتع این بخش خسارت وارد کرده است mastercam 2017 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از […]

بخشدار لوداب با بیان اینکه آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌های بخش لوداب از ساعت ۱۴ روز گذشته شروع و با وجود یک مرحله مهار آتش‌سوزی، همچنان ادامه دارد، گفت: این حادثه تاکنون به حدود صد هکتار از جنگل‌ها و مراتع این بخش خسارت وارد کرده است mastercam 2017 다운로드. 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  بخشدار لوداب با بیان اینکه آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌های بخش لوداب از ساعت ۱۴ روز گذشته شروع و با وجود یک مرحله مهار آتش‌سوزی، همچنان ادامه دارد، گفت: این حادثه تاکنون به حدود صد هکتار از جنگل‌ها و مراتع این بخش خسارت وارد کرده است Frontier download.

جمال روحانی از آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌ها و مراتع بخش لوداب شهرستان بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: این حادثه از ساعت ۱۴ روز گذشته شروع و ساعت یک بامداد امروز مهار شد hlm 프로그램 다운로드.

وی با بیان اینکه این آتش‌سوزی از ساعت ۱۱ صبح امروز مجددا شروع شد، افزود: این حادثه تاکنون به حدود صد هکتار از مراتع و جنگل‌های بخش لوداب خسارت وارد کرده است 스위치 슬립모드 다운로드.

بخشدار لوداب عنوان کرد: با وجود تلاش نیروهای منابع طبیعی، نیروهای مردمی و تشکل‌های زیست‌محیطی، این آتش‌سوزی همچنان ادامه دارد و فرماندار شهرستان بویراحمد پیگیر اعزام نیروهای تازه‌نفس برای مهار آتش است Marvel movies.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب