گروه: عمومی / ورزش
تاریخ: ۱۵:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
یک دیدار هیجان انگیز؛ تیم ملی فوتبال ایران به مصاف برزیل خواهد رفت.

بعد از جام ملت‌ها اما حضور در تورنمنت چهار جانبه دوحه با حضور برزیل می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز را پیش روی تیم ملی ایران قرار دهد. اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفتا:  تیم ملی ایران بعد از جام ملت های آسیا در تورنمنت چهار جانبه قطر شرکت خواهد کرد. فدراسیون فوتبال […]

بعد از جام ملت‌ها اما حضور در تورنمنت چهار جانبه دوحه با حضور برزیل می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز را پیش روی تیم ملی ایران قرار دهد.اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفتا:  تیم ملی ایران بعد از جام ملت های آسیا در تورنمنت چهار جانبه قطر شرکت خواهد کرد.

فدراسیون فوتبال ایران و قطر در این باره باهم به توافق رسیده اند و قرار است در تورنمنتی در دوحه و در اسفند ماه با حضور تیم ملی برزیل حضور یابند. تیم ملی ایران پیش از این مقابل ازبکستان نخستین بازی دوستانه خود را برگزار کرد و همچنین قرار است روز ۲۴ مهر نیز به مصاف بولیوی برود تا برای جام ملت‌های آسیا مهیا شود. ایران در این رقابت ها با تیمهای عراق، یمن و ویتنام هم گروه خواهد بود.

بعد از جام ملت‌ها اما حضور در تورنمنت چهار جانبه دوحه با حضور برزیل می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز را پیش روی تیم ملی ایران قرار دهد.

پاسخی بگذارید