۱۵:۳۴:۲۴ - سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
یک جاسوس سیا به اعدام محکوم شد/ اعلام اسامی و محکومیت چند جاسوس
این فرد به‌دلیل جاسوسی برای سرویس آمریکا به‌دلیل گستردگی جاسوسی به اعدام محکوم شده و پرونده برای رسیدگی به فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور رفته است latest Bear Player. این افراد سال گذشته دستگیر شدند. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   سخنگوی قوه قضائیه گفت: فردی به‌ اتهام جاسوسی گسترده برای سرویس جاسوسی آمریکا به […]

این فرد به‌دلیل جاسوسی برای سرویس آمریکا به‌دلیل گستردگی جاسوسی به اعدام محکوم شده و پرونده برای رسیدگی به فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور رفته است latest Bear Player. این افراد سال گذشته دستگیر شدند.Image result for ‫اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه‬‎

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   سخنگوی قوه قضائیه گفت: فردی به‌ اتهام جاسوسی گسترده برای سرویس جاسوسی آمریکا به اعدام محکوم شده است 이클립스 github 다운로드.

غلامحسین اسماعیلی در ادامه یازدهمین نشست خبری خود به بیان آرای تازه صادره در پرونده‌های اخلال اقتصادی اشاره کرد و گفت: ایوب استادکرمی به‌جرم مشارکت در اخلال نظام ارزی و پولی از طریق قاچاق عمده ارز به ۲۰ سال حبس، محرومیت دائم از خدمات و مشاغل دولتی و ۸۱ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد 바이두 클라우드 다운로드.

وی افزود: ولی حاکی‌پور به‌جرم مشارکت در اخلال در نظام ارزی و پولی کشور به تحمل ۸ سال حبس، محرومیت دائم از خدمات دولتی و پرداخت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار یورو در حق دولت محکوم شده است mdac 2.5. امیر موسایی به‌جرم اخلال در نظام ارزی به تحمل ۶ سال حبس، محرومیت دائم از خدمات دولتی و ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو جزای نقدی، مهدی اشرفی به‌جرم مشارکت در اخلال نظام ارزی و پول به ۱۰ سال حبس و محرومیت دائم از مشاغل دولتی و ۹۵ هزار دلار جزای نقدی، شهرام حمامی به ۱۲ سال حبس و محرومیت از خدمات دولتی به‌جرم اخلال در نظام اقتصادی کشور و پرداخت بیش از ۴۵ میلیارد ریال جزای نقدی به‌علاوه ۲۹ هزار و ۴۵۸ دلار جزای نقدی دیگر و همچنین ۷ میلیون و ۷۸۰ هزار دلار دیگر محکوم شده است Mamme32 romfile.

اسماعیلی اضافه کرد: اینها بیانگر این است که دادگاه‌های ما همزمان امر رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی را در دستور کار دارند 파워포인트 ۲۰۰۷ 다운로드.

وی گفت: در جلسه قبلی اشاره کردم به محکومیت تعدادی از جواسیس که حکم‌شان قطعی نشده بود، در این فاصله احکام قطعی آنها هم صادر شده و لذا اسم و مشخصات‌شان را هم اعلام می‌کنم 어도비플래시 다운로드.

اسماعیلی ادامه داد: علی نفریه فرزند غلامحسین به‌جرم جاسوسی به‌نفع سرویس اطلاعاتی سیا به تحمل ۱۰ سال حبس و استرداد ۵۵ هزار دلار دریافتی از سیا محکوم شد 마나실드 디펜스 다운로드. محمد امیرنسب فرزند غلامعلی جاسوسی برای سرویس انگلیس به ۱۰ سال حبس قطعی محکوم شد training for actors. محمدعلی باباپور، به‌اتهام جاسوسی برای آمریکا به تحمل ۱۰ سال حبس و استرداد ۵۵ هزار دلار حق‌الزحمه دریافتی از این سرویس محکوم شد Toy Story 1.

وی گفت: فرد دیگری را هم داریم که هنوز رأی آن قطعی نشده است. این فرد به‌دلیل جاسوسی برای سرویس آمریکا به‌دلیل گستردگی جاسوسی به اعدام محکوم شده و پرونده برای رسیدگی به فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور رفته است. این افراد سال گذشته دستگیر شدند.

سخنگوی قوه قضائیه همچنین حکم یکی از سرکردگان باندهای مواد مخدر را اعلام کرد و گفت: اخیراً یکی از سرکرده‌های بزرگ قاچاق مواد مخدر که به‌تنهایی هزار و ۶۲ کیلو مورفین و ۴ هزار و ۱۴ کیلو تریاک را حمل کرده، دستگیر و به اعدام محکوم شد و پرونده برای فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور رفته است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب