۲۳:۲۴:۰۶ - شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
گلر گچسارانی بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا شد
محمدرشید مظاهری گلر وقت ذوب‌آهن و فعلی تراکتور در این نظرسنجی با خالد عیسی، ایگناتی نستروف، شوساگو نیشیکاوا و ودران ژانژتویچ رقابت می‌کرد که در نهایت با رای کاربران، عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۶ را از آنِ خود کرد 어도비리더 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما: دروازه بان کهگیلویه و […]

محمدرشید مظاهری گلر وقت ذوب‌آهن و فعلی تراکتور در این نظرسنجی با خالد عیسی، ایگناتی نستروف، شوساگو نیشیکاوا و ودران ژانژتویچ رقابت می‌کرد که در نهایت با رای کاربران، عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۶ را از آنِ خود کرد 어도비리더 다운로드.


آینده رشید مظاهری؛ می ماند یا می رود؟ :: ورزش سه

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما: دروازه بان کهگیلویه و بویراحمدی گلر حال حاضر تراکتور عنوان برترین گلر فصل ۲۰۱۶ رقابت‌های آسیایی را به خود اختصاص داد Download chrome picture.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) هفته گذشته نظرسنجی تیم‌های منتخب سال‌های اخیر لیگ قهرمانان آسیا به انتخاب کاربران را کلید زد و در نخستین گام، از مردم خواست بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ را انتخاب کنند 일본 드라마 다운로드.
محمدرشید مظاهری دروازه بان وقت ذوب‌آهن و فعلی تراکتور در این نظرسنجی با خالد عیسی، ایگناتی نستروف، شوساگو نیشیکاوا و ودران ژانژتویچ رقابت می‌کرد که در نهایت با رای کاربران، عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۶ را از آنِ خود کرد 요리왕 order up 다운로드.
رشید مظاهری از فرزندان شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد است growth video template.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب