۱۰:۴۱:۰۹ - دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹
گرما و رطوبت هوا در کهگیلویه و بویراحمد ادامه می یابد
میزان بالای رطوبت و گرمای هوای این استان تا ۷۲ ساعت آینده ادامه می باید. دمای هوای در گرمترین زمان شبانه روز گذشته در گچساران و لیکک ۴۱.۵ ، دهدشت ۴۱.۲ ، امامزاده جعفر گچساران ۴۱ ، یاسوج ۳۶.۴ و سی سخت ۳۴.۴ درجه سانتیگراد گزارش شده است Ghost of Musical Opera.   اقلیم زاگرس به […]

میزان بالای رطوبت و گرمای هوای این استان تا ۷۲ ساعت آینده ادامه می باید. دمای هوای در گرمترین زمان شبانه روز گذشته در گچساران و لیکک ۴۱.۵ ، دهدشت ۴۱.۲ ، امامزاده جعفر گچساران ۴۱ ، یاسوج ۳۶.۴ و سی سخت ۳۴.۴ درجه سانتیگراد گزارش شده است Ghost of Musical Opera.خوزستان در انتظار ۵۰ درجه/ رطوبت و شرجی در استان افزایش می یابد ...

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان بالای رطوبت و گرمای هوای این استان تا ۷۲ ساعت آینده ادامه می باید only one person.

ولی بهره مند اظهار داشت: رگبار باران در ساعت های پایانی روز در برخی نقاط کهگیلویه و بویراحمد از دیگر پدیده های هواشناسی در چند روز آینده است 윈도우 xp 익스플로러 다운로드.

وی بیان کرد: بیشترین میزان رطوبت هوای شبانه روز گذشته در منطقه امامزاده جعفر گچساران با ۷۲ درصد گزارش شده است 바스티유데이 다운로드.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: حداکثر رطوبت در ایستگاه های دهدشت ۶۸ ، گچساران۶۰، یاسوج ۵۸، لیکک ۵۴ و سی سخت ۳۴درصد ثبت شده است Plow line download.

بهره مند عنوان کرد: دمای هوای در گرمترین زمان شبانه روز گذشته در گچساران و لیکک ۴۱.۵ ، دهدشت ۴۱.۲ ، امامزاده جعفر گچساران ۴۱ ، یاسوج ۳۶.۴ و سی سخت ۳۴.۴ درجه سانتیگراد گزارش شده است Download the coward pedal 2.

وی عنوان کرد: باران های رگباری از دیگر پدیده های هواشناسی استان در شبانه روز گذشته بوده که ۱۴ میلیمتر باران در جاورده گزارش شده است exid 핫핑크 다운로드.

کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومتر مربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد editplus 3 다운로드.
این استان یک درصد مساحت کشور را دارد. 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب