۱:۴۷:۴۰ - جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷
کوکاکولا مسئول چاقی و دیابت؟
دیده‌بان مواد غذایی (Foodwatch)، سازمان مدافع حقوق مصرف کنندگان، در گزارشی شرکت کوکاکولا را در گسترش چاقی و دیابت مسئول می‌داند Prezi file download. این گزارش به‌ویژه تبلیغات کوکاکولا را “غیرمسئولانه” خوانده است. اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  دیده‌بان مواد غذایی (Foodwatch)، سازمان مدافع حقوق مصرف کنندگان، در گزارشی شرکت کوکاکولا را […]

دیده‌بان مواد غذایی (Foodwatch)، سازمان مدافع حقوق مصرف کنندگان، در گزارشی شرکت کوکاکولا را در گسترش چاقی و دیابت مسئول می‌داند Prezi file download. این گزارش به‌ویژه تبلیغات کوکاکولا را “غیرمسئولانه” خوانده است.100 Jahre Coca-Cola-Flasche (Coca-Cola)

اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  دیده‌بان مواد غذایی (Foodwatch)، سازمان مدافع حقوق مصرف کنندگان، در گزارشی شرکت کوکاکولا را در گسترش چاقی و دیابت مسئول می‌داند 코카콜라 다운로드. این گزارش به‌ویژه تبلیغات کوکاکولا را “غیرمسئولانه” خوانده است.

سازمان مدافع حقوق مصرف‌کنندگان در یک بررسی جامع، بخصوص به کمپین‌های بازاریابی کوکاکولا پرداخته و نتیجه این بررسی را در گزارشی به نام “گزارش کوکاکولا” منتشر کرده است 젝스키스 다운로드.

اولیور هویتسینگر، یکی از اعضای دیده‌بان مواد غذایی، در جریان معرفی “گزارش کوکاکولا” در برلین گفت: «کوکاکولا بهتر از هرشرکت دیگری می‌داند که باید بخصوص در میان جوانان تصویری مثبت از این کالا بوجود آورد.»

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

در گزارش دیده‌بان مواد غذایی آمده است که این نوشابه‌های شکردار “نوشابه‌هایی بیماری‌زا” هستند 통장인감계 다운로드. این گزارش بخصوص به تبلیغات شرکت کوکاکولا انتقاد می‌کند و این تبلیغات را “غیرمسئولانه” می‌داند 스프링 첨부 파일 다운로드.

در این گزارش در انتقاد به تبلیغات شرکت کوکاکولا از جمله آمده است که این شرکت آگاهانه با تبلیغات میلیونی در اینترنت و تلویزیون سعی در جلب کودکان و جوانان به این نوشابه می‌کند 정보처리기사 필기 기출문제 다운로드. این سازمان از شرکت کوکاکولا می‌خواهد به تبلیغات برای کودکان و جوانان پایان دهد.

اولیور هویتسینگر در این باره می‌نویسد: «طبیعی است که هر کس می‌داند که کوکاکولا یا فانتا سالم نیستند» 피규어로빅스 다운로드. او در ادامه می‌گوید کودکان نمی‌دانند که نوشیدن یک شیشه نوشابه در روز آنها را در خطر بیماری دیابت  قرار می‌دهد و احتمال اضافه وزن را در آنها افزایش می‌دهد 이누야샤 모바일 다운로드.

 

در گزارش دیده‌بان مواد غذایی همچنین در این ارتباط آمده است که میزان مصرف روزانه شکر در میان شهروندان آلمان بسیار بیشتر از حدی است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) پیشنهاد کرده است bve5 노선.

دیده بان مواد غذایی به همین دلیل از دولت آلمان خواستار افزایش مالیات بر نوشابه‌هایی شده که بیش از حد شیرین هستند و استدلال می‌کند که این نوع مالیات در بسیاری از کشورهای جهان وضع شده است 소니 코리아 다운로드.

واکنش شرکت کوکاکولا

شرکت کوکاکولا واحد آلمان روز چهار‌شنبه (۱۵ فروردین / ۴ آوریل) در واکنش به این گزارش اعلام کرد که اضافه وزن “مشکلی پیچیده” است و تنها یک دلیل ندارد. این شرکت در ادامه خواستار گفت‌وگویی سازنده در این باره شده؛ گفت‌وگویی که راهکاری در این رابطه پیشنهاد کند.

 

شرکت کوکاکولا چندین سال است که نوشابه‌های بدون شکر نیز به بازار معرفی کرده است. این شرکت در نظر دارد تا سال ۲۰۲۵ نیمی از فروش خود را از راه نوشابه‌های بی‌شکر یا کم‌شکر به دست آورد.

واحد شرکت کوکاکولا در آلمان اعلام کرده که هزینه‌ها برای تبلیغات نوشابه‌های بی‌شکر یا کم‌شکر این شرکت بسیار بیشتر از تبلیغات برای نوشابه‌های شکردار است. این شرکت همچنین اعلام کرده که در رسانه‌هایی که مخاطبان‌شان کودکان زیر ۱۲ سال هستند تبلیغ نمی‌کند.

 

Foodwatch Germany slams Coca-Cola’s denial of health threat

The German consumer watchdog Foodwatch has accused Coca-Cola of denying the obvious health damage caused by its soft drinks. But the government has no plans for a UK-style sugar tax.

Foodwatch also called on the German government to follow the example set by several other European countries, most recently the UK, in introducing a “sugar tax,” which has already encouraged companies elsewhere to come up with new recipes with less sugar.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب