۱۱:۱۱:۳۸ - دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
کهگیلویه و بویراحمد زیستگاه پلنگ ایرانی
۲۰ قلاده پلنگ خالدار در مناطق حفاظت شده کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد fast ping 다운로드. رنگ بدن پلنگ ایرانی با خال‌های مشکی، سفید مایل به زرد یا خاکستری است و طول بدن این حیوان تا ۱۶۰ سانتیمتر گاهی تا ۱۸۰ سانتیمتر و طول دم آن نیز تا ۱۰۰ سانتیمتر است Geometry dash free download.   […]

۲۰ قلاده پلنگ خالدار در مناطق حفاظت شده کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد fast ping 다운로드. رنگ بدن پلنگ ایرانی با خال‌های مشکی، سفید مایل به زرد یا خاکستری است و طول بدن این حیوان تا ۱۶۰ سانتیمتر گاهی تا ۱۸۰ سانتیمتر و طول دم آن نیز تا ۱۰۰ سانتیمتر است Geometry dash free download.Pin on Felinidae--Leopards

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۲۰ قلاده پلنگ خالدار در مناطق حفاظت شده کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد 공부의 왕도 다운로드.

 مدیرکل حفاظت محیط زیست این استان با بیان اینکه ۲۰ پلنگ خالدار در مناطق حفاظت شده استان زیست می کنند گفت: این استان با ۳۱۲ هزار و ۵۰۰ هکتار منطقه حفاظت شده در دل رشته کوه‌های زاگرس مرکزی گنجینه‌ای ارزشمند و ظرفیتی بالقوه برای زیست انواع گونه‌های جانوری از جمله گونه کمیاب و در حال انقراض پلنگ ایرانی است 아더 크리스마스 더빙 다운로드.

اسداله هاشمی با بیان اینکه بار‌ها در اخبار متعدد گزارش شده تصاویری از پلنگ ایرانی در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شده است و یا محیط بانان موفق به رویت این گونه نادر شده اند افزود: پلنگ ایرانی از رسته گوشتخواران (carnivopa) و تیره گربه سانان (felidae) بزرگ با بدن دراز و باریک، دست‌ها و پا‌های قوی، پنجه‌ها و ناخن‌های بزرگ، گوش‌هایی کوتاه و دم دراز است 데어데블 다운로드.

وی ادامه داد: رنگ بدن پلنگ ایرانی با خال‌های مشکی، سفید مایل به زرد یا خاکستری است و طول بدن این حیوان تا ۱۶۰ سانتیمتر گاهی تا ۱۸۰ سانتیمتر و طول دم آن نیز تا ۱۰۰ سانتیمتر است 파워포인트 무료 다운로드.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: زیست بوم این جانور در نقاط جنگلی، کوهستان‌ها در ارتفاعات زیاد تا سه هزار و ۵۰۰ متر و نواحی پر درخت، صخره‌ای و نزدیک به رودخانه‌ها است و کمتر به پایین‌تر از کوهپایه‌ها می‌آید و به ندرت در دشت‌ها دیده می‌شود flickr 사진 다운로드.

هاشمی افزود: خوراک اصلی این جانوار سُم دارانی مانند گوسفند، بز کوهی و گاهی خوک وحشی است و هنگامی که این نوع شکار‌ها کمیاب باشند از پرندگان، جوندگان و حیوانات کوچک دیگر نیز تغذیه می‌کند Metal Slug 3.

وی با اشاره به اینکه هزار و ۲۰۰ گونه گیاهی، ۳۵۰ گونه جانوری و ۲۶ هزار هکتار پارک ملی در استان وجود دارد ادامه داد: در مناطق حفاظت شده استان شش هزار کل و بز که بیشترین گونه جانوری را شامل می‌شود زیست می کنند 선생 김봉두 다운로드.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اضافه کرد: در فصول گرم سال، آتش سوزی ها، مناطق حفاظت شده و گونه‌های جانوری و گیاهی استان را تهدید می‌کنند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب