۱:۳۱:۱۳ - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
کهگیلویه و بویراحمد در آستانه وضعیت قرمز/ شمار قربانیان کرونا به ۱۱ نفر رسید
شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید. ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین روز از خرداد ۹۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند 스위치 팩 다운로드. اقلیم زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در […]

شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید. ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین روز از خرداد ۹۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند 스위치 팩 다운로드.شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 11 نفر رسید

اقلیم زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین روز از خرداد ۹۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند 자바 가상머신 다운로드.
 دکتر پرویز یزدانپناه با بیان اینکه ۳ بیمار نیز در بخش آی سی یو بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان کامل بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۷۴۰ بیمار گزارش شده است 구글 chrome 다운로드.

وی از افزایش آمار قربانیان کووید ۱۹ در استان خبر داد و ابراز داشت: متاسفانه بیمار هم استانی مبتلا به کرونا که دارای بیماری زمینه ای بود نیز در ۲۷ خردادماه ۹۹  در بیمارستان شهید جلیل یاسوج فوت شد که با احتساب این مورد فوتی، شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید Terraria 1.3 Download.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: امروز نیز جواب ۲۸۲ نمونه از آزمایشگاه سلولی مولکولی دریافت شد که تعداد موارد مثبت مانند روزهای قبل روندی صعودی داشته است 페어리테일 다운로드.

وی یادآور شد: کرونا بیماری ناشناخته ای است که در بدن هر فرد، اعمال و رفتار متفاوتی دارد اما نگرانی ما از بیمارانی است که بدون داشتن علائم مشخص، این بیماری را به دیگران منتقل می‌کنند.
دکتر یزدانپناه خاطر نشان کرد: با توجه به سیر صعودی بیماری در کشور و استان، همه افراد ملزم به استفاده از ماسک و وسایل حفاظتی به خصوص در مکان های عمومی؛ به خصوص در ادارات هستند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب