۱۴:۰۲:۲۸ - چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
کشف ۲۲۷ کیلو مواد مخدر در گچساران
با کشف ۲۲۷ کیلوگرم تریاک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در گچساران متلاشی شد. علاوه بر مواد مخدر سه قبضه اسلحه جنگی به همراه تعدادی فشنگ و سه دستگاه خودرو سواری نیز از این افراد کشف و ضبط شد ۲ne1.     اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  با کشف ۲۲۷ کیلوگرم تریاک باند […]

با کشف ۲۲۷ کیلوگرم تریاک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در گچساران متلاشی شد. علاوه بر مواد مخدر سه قبضه اسلحه جنگی به همراه تعدادی فشنگ و سه دستگاه خودرو سواری نیز از این افراد کشف و ضبط شد ۲ne1.باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در گچساران متلاشی شد

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  با کشف ۲۲۷ کیلوگرم تریاک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در گچساران متلاشی شد 메디방페인트 다운로드.

 دادستان عمومی و انقلاب گچساران با بیان اینکه ماموران انتظامی شهرستان با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری سربازان گمنان امام زمان این باند را شناسایی، منهدم و چهار نفر اعضای آنرا نیز دستگیر کردند گفت: از این باند بیش از ۲۲۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد 인셉션 자막 다운로드.

امیرحمزه بازیار با اشاره به اینکه اعضای این باند در یکی از محورهای مواصلاتی گچساران دستگیر و مخفیگاه آنان نیز شناسایی شد افزود: علاوه بر مواد مخدر سه قبضه اسلحه جنگی به همراه تعدادی فشنگ و سه دستگاه خودرو سواری نیز از این افراد کشف و ضبط شد Just mp3.

وی اضافه کرد: اعضای این به همراه پرونده تحویل دادسرای عمومی و انقلاب گچساران شدند 신명조 무료 다운로드.
فرمانده انتظامی گچساران نیز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۹۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع سنتی و صنعتی در گچساران کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۰۰ درصدی دارد 드라이브 바이 다운로드.
سرهنگ موسوی افزود: در این رابطه بیش از ۱۴۰ نفر از توزیع  کنندگان مواد مخدر نیز دستگیر شدند Finale 2016 download.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب