۱۶:۲۴:۰۸ - پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸
کشف ۱۳ تن طلا در زیرزمین خانه شهردار پیشین!
ماموران پلیس چین در جریان بازرسی از منزل ژان سی، شهردار پیشین ۵۷ ساله شهر گانژو شمش های طلا به وزن در مجموع ۱۳٫۵ تن را در آنجا کشف کردند که در مخفی گاهی در زیر زمین خانه وی قرار داشتند 캐롤 악보 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  ماموران پلیس چین […]

ماموران پلیس چین در جریان بازرسی از منزل ژان سی، شهردار پیشین ۵۷ ساله شهر گانژو شمش های طلا به وزن در مجموع ۱۳٫۵ تن را در آنجا کشف کردند که در مخفی گاهی در زیر زمین خانه وی قرار داشتند 캐롤 악보 다운로드.کشف 13 تن طلا در زیرزمین خانه شهردار پیشین + ویدئو

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  ماموران پلیس چین در جریان بازرسی از منزل ژان سی، شهردار پیشین ۵۷ ساله شهر گانژو شمش های طلا به وزن در مجموع ۱۳٫۵ تن را در آنجا کشف کردند که در مخفی گاهی در زیر زمین خانه وی قرار داشتند 치아문단순적소미호 다운로드.

 ژان سی علاوه بر شهرداری سمت های دیگری از جمله دبیری حزب کمونیست را نیز عهده دار بود instrumental mp3. طبق اخبار غیر رسمی در خانه وی علاوه بر طلا ۲۶۸ میلیارد یوآن (حدود ۳۷ میلیارد دلار) پول نقد کشف شد getdataback 다운로드.

 همچنین ماموران کمیته  مبارزه با اختلاس چین، یک منزل دیگر این مقام پیشین بلندپایه چین با مساحت چندین هزار متر مربع را کشف کرده اند، که وی آنرا از چشم همه پنهان نگه داشته بود step7 v5.6.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب