۱۸:۰۸:۱۹ - پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
کشف لاشه یک موجود عجیب در منطقه شکار ممنوع “خرم ناز” بویراحمد
از چهارشنبه شب تصاویری از لاشه یک موجود ناشناخته، عجیب و نادر در فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار یافت که براساس اطلاعات کوهنوردان، این لاشه در منطقه خرم‌ناز شهرستان بویراحمد کشف شده است itunes store 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   کشف لاشه یک موجود عجیب توسط کوهنوردان در شهرستان بویراحمد […]

از چهارشنبه شب تصاویری از لاشه یک موجود ناشناخته، عجیب و نادر در فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار یافت که براساس اطلاعات کوهنوردان، این لاشه در منطقه خرم‌ناز شهرستان بویراحمد کشف شده است itunes store 다운로드.کشف لاشه یک موجود عجیب در منطقه شکار ممنوع "خرم ناز" بویراحمد

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   کشف لاشه یک موجود عجیب توسط کوهنوردان در شهرستان بویراحمد کهگیلویه و بویراحمد خبرساز شد 윈터 플레이 다운로드.

از چهارشنبه شب تصاویری از لاشه یک موجود ناشناخته، عجیب و نادر در فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار یافت که براساس اطلاعات کوهنوردان، این لاشه در منطقه خرم‌ناز شهرستان بویراحمد کشف شده است 넷플릭스 어플 다운로드.
سید اسدالله هاشمی، مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه گفت: این موضوع توسط کارشناسان محیط زیست استان در حال بررسی است که در صورت مشخص شدن جزئیات آن، به مردم اطلاع ارسانی می شود mnist 데이터셋 다운로드.
وی افزود: این لاشه باید بصورت میدانی و با هماهنگی کارشناسان و اساتید سازمان محیط زیست کشور بررسی شود و نتیجه کار کارشناسی به اطلاع عموم خواهد رسید 속눈썹 브러쉬 다운로드.
وی بیان کرد: منطقه “خرم ناز” شهرستان بویراحمد یکی از مناطق شکار ممنوع استان کهگیلویه و بویراحمد است 이선희 인연 다운로드.
گفتنی است که در استان کهکیلویه و بویراحمد در ارتفاع ۲۵۰۰ متر از سطح دریا منطقه ای با پوشش گیاهی بسیار زیبا، رودخانه و حیات وحش وجود دارد که به منطقه شکار ممنوع “خرم ناز” شناخته می شود Flex builder.
همانطور که گفته شد منطقه شکار ممنوع خرم ناز پوشش گیاهی بسیار زیبایی دارد که خوشبختانه به علت جلوگیری از چرای بی رویه دام ها حفظ شده و گسترش یافته است Pdf Merge download. پوشش گیاهی این منطقه شامل خارهای کوتاه، چند نمونه کنگر، کاهوی وحشی، فرفیون و گیاهان مرتعی بوده و درختانی شامل بادام وحشی، بلوط، بنه، بید، گلابی و گردوی وحشی، زالزالک، سنجد، ارژن، الـوک(بخورک) و … در این منطقه می رویند Download ChaosChild.
انواع سهره، دم جنبانک، جغد، دارکوب، گنجشک سانان، خرس، گراز، گرگ، شغال، کفتار، روباه، سنجاب، خرگوش و انواع پستانداران کوچک از جمله حیات وحش منطقه شکار ممنوع خرم ناز هستند 스토브리그 ۷회 다운로드. وسعت این منطقه ۱۹۹۳۵هکتار است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب