۹:۳۸:۳۰ - دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
کشف بزرگترین کارتل مخدر جهادی در یونان
اداره جرایم اقتصادی وزارت دارایی یونان از کشف و ضبط بزرگترین کارتل ماده مخدرمصنوعی کاپتاگُن در جهان به وزن ۵٫۲۵ تن و به ارزش ۶۶۰ میلیون دلار در طی عملیات مشترک توسط نیروهای امنیتی یونان خبر داد Fuji Xerox download.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک: بزرگترین کارتل ماده مخدر مصنوعی کاپتاگُن طی عملیات مشترک […]

اداره جرایم اقتصادی وزارت دارایی یونان از کشف و ضبط بزرگترین کارتل ماده مخدرمصنوعی کاپتاگُن در جهان به وزن ۵٫۲۵ تن و به ارزش ۶۶۰ میلیون دلار در طی عملیات مشترک توسط نیروهای امنیتی یونان خبر داد Fuji Xerox download.Наркотики в свернутой банкноте

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک: بزرگترین کارتل ماده مخدر مصنوعی کاپتاگُن طی عملیات مشترک نیروهای امنیتی یونان کشف وضبط شد mod_jk.so.

 اداره جرایم اقتصادی وزارت دارایی یونان از کشف و ضبط بزرگترین کارتل ماده مخدرمصنوعی کاپتاگُن در جهان به وزن ۵٫۲۵ تن و به ارزش ۶۶۰ میلیون دلار در طی عملیات مشترک توسط نیروهای امنیتی یونان خبر داد Dance Music Download.

فِـنِـتیـلیـن یا کاپتاگُن یک ماده روانگردان است  که آن را “مخدر جهادی” نامیده‌اند، زیرا اغلب توسط تروریست‌ها در خاورمیانه مورد استفاده قرار می‌گیرد ppt 무료 다운로드.

عملیات مشترک توسط اداره مبارزه با مواد مخدر و سلاح SDOE، با همراهی پلیس یونان، گارد ساحلی و خدمات بندر انجام شد 경희대학교 로고 다운로드. یک هفته روزانه ۲۰ نفر برای انجام عملیات درگیر بودند.

سه کانتینر ارسال شده از سوریه توقیف شدند tok tok. تعداد قرص‌های کاپتاگُن توقیف شده ۳۳ ۰۷۸ ۱۵۰ بوده که دارای وزنی معادل با ۵ تن و ۲۵۰ کیلو و ۵۰۰ گرم بودند Ubuntu desktop download.

سرویس ویژه یونان اعلام کرد که این بزرگترین کارتلی است که در جهان توقیف شده است، با توقیف این مواد مخدر سازمان‎‌های جنایتکار از درآمدی بیش از ۶۶۰ میلیون دلار محروم شدند 서머너즈워 매크로 다운로드.

تحقیقات برای پیدا کردن افراد درگیر در این پرونده و همچنین تعیین اینکه آیا مقصد نهایی کانتینرها کشور چین بوده است، در حال انجام است 실비 키우기 pc 다운로드.

گفتنی است که در سال ۲۰۱۴، در یونان، بزرگترین کارتل هروئین در جهان به وزن ۲٫۱ تن و ارزش ۲۰۰ میلیون یورو کشف شده بود healing camp.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب