۲۳:۵۰:۰۰ - جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸
کشتار کم‌ نظیر با محاسبه غلط حسن روحانی!
این محاسبه غلط، باعث شد که این کشتار کم نظیر صورت گیرد و عوامل خارجی دست به کار شوند و تخریب‌ها صورت گیرد، ما به دولت تدبیر و امید رای دادیم، این بی تدبیری و ناامید کردن نسل جوان که نتیجه اش فاجعه خون‌های ریخته شده جوانان ایران و تخریب اموال و رودار شدن عوامل […]

این محاسبه غلط، باعث شد که این کشتار کم نظیر صورت گیرد و عوامل خارجی دست به کار شوند و تخریب‌ها صورت گیرد، ما به دولت تدبیر و امید رای دادیم، این بی تدبیری و ناامید کردن نسل جوان که نتیجه اش فاجعه خون‌های ریخته شده جوانان ایران و تخریب اموال و رودار شدن عوامل خارجی است،ابطحی

اقلیم زاگرس به نقل از رویداد۲۴:  حجت الاسلام سید محمدعلی ابطحی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز طی مطلبی در فضای مجازی به انتقاد از موضع گیری اخیر رئیس جمهور مبنی بر اعلام بی اطلاعی او از زمان اجرایی شدن طرح افزایش قیمت بنزین پردخت و نوشت:
” اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد، نشانه نهادینه شدن غرور و بی توجهی به مردم است.”

وی تصریح کرد: وزارت کشور آن قدر دور از واقعیت‌های جامعه بوده است و این تغییر نرخ را کوچک می‌پنداشته که قبول کرده، بدون اطلاع رئیس جمهور، مجلس و سایر نهاد‌ها به این امر اقدام کند 모비즌 pc용 다운로드.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز با بیان اینکه باید دفتر رئیس جمهور جواب دهد، نوشت: از بعد از ظهر پنجشنبه خبر درز کرده بود و اوایل شب، پمپ بنزین‌ها شلوغ شده بود پس یا دفتر رییس جمهور بی اطلاع از شهر بوده و یا شب جمعه‌ای نخواسته مزاحم وقت رییس نشود تا روز جمعه؛ هر دو فاجعه است 마피아۳ 다운로드.

ابطحی با بیان اینکه این محاسبه غلط، باعث شد که این کشتار کم نظیر صورت گیرد و عوامل خارجی دست به کار شوند و تخریب‌ها صورت گیرد، اظهار داشت: همه این‌ها نشان از بی تدبیری و مهمتر، بی اطلاعی از وضع جامعه است 윈도우۱۰ ۶۴비트 다운로드.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور باید به جای خنده تمسخر در اعلام اطلاعش در روز جمعه، گریه و عذرخواهی کند 보루토 나루토 더 무비 자막 다운로드.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه باور اینکه رئیس جمهور از این موضوع (اجرای زمان طرح افزایش قیمت بنزین) اطلاع نداشته، سخت است تصریح کرد: شاید، چون کار خراب شده، خواسته با اعلام بی اطلاعی، پشت وزارت کشور و شورای امنیت کشور را خالی کند 킥더보스۲ 다운로드. اگر هم چنین بوده چیزی از مسئولیت او کم نمی‌کند.

ابطحی در پایان مطلب خود آورده است: ما به دولت تدبیر و امید رای دادیم، این بی تدبیری و ناامید کردن نسل جوان که نتیجه اش فاجعه خون‌های ریخته شده جوانان ایران و تخریب اموال و رودار شدن عوامل خارجی است، منتخب مردم ایران نبود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب