تاریخ: ۹:۱۸ :: ۱۳۹۰/۱۱/۰۱
کدام فتنه،کدام انتخاب؟

علت اصلی نامگذاری واتهام اصلاح طلبان به عنوان جریان فتنه ،همین اتهامات به برگزارگنندکان انتخابات در سال 88بود که شما اکنون آنرا در انتخابات 90بازگو می کنید،پس اگر واقعا معتقد به وجود جریان فتنه هستید ،اکنون خود شما نیز از بزرگان فتنه البته در سال 90می باشید. سایت عصر دنا در روز چهارشنبه 7 دیماه […]

علت اصلی نامگذاری واتهام اصلاح طلبان به عنوان جریان فتنه ،همین اتهامات به برگزارگنندکان انتخابات در سال 88بود که شما اکنون آنرا در انتخابات 90بازگو می کنید،پس اگر واقعا معتقد به وجود جریان فتنه هستید ،اکنون خود شما نیز از بزرگان فتنه البته در سال 90می باشید.

سایت عصر دنا در روز چهارشنبه 7 دیماه ،گفتگویی با جناب آقای سید قدرت الله حسینی نماینده محترم گچساران داشتند که دراین گفتگو ،آقای حسینی به صراحت  خبر از پیوند یا ائتلاف جریان فتنه وحزب موتلفه در حوزه انتخابی شهرستان های گچساران وباشت ،داده اند و اعلام کرده بودند که اصلا قصد حضور در صحنه انتخابات را ندارند!

اما ضمن خوشامدگویی به آقای حسینی برای  حضور در انتخابات مجلس نهم که البته ایشان به قصد شرکت در آن را نداشتند،باید از ایشان سوال کرد که:

1-پیوند فتنه وموتلفه را چگونه کشف کرده اند؟

2-آیا حضور چند نفر از حامیان دیگر کاندیداها ،شما را از شرکت در انتخابات منصرف کرده بود؟

3-آیا نقش هیات اجرایی انتخابات در گچساران آنقدر مهم است که شما را از حضور در انتخابات منصرف نماید؟

4-آیا در انتخابات مجلس هشتم ،هیات اجرایی انتخابات ،تعیین کننده برنده انتخابات بوده است که اکنون از ترکیب غیر همسوی آن با خودتان، می ترسید؟

و…

جناب آقای حسینی ؛ جنابعالی با این مصاحبه  صراحتا اعلام کرده اید که مردم نقشی در انتخاب نماینده مجلس در گچساران وباشت ندارند و رأی آنان بی اثر وتشریفاتی است وهیأت اجرایی مسئول تعیین و انتخاب (انتصاب) نماینده مجلس در گچساران وباشت می باشند!!!

در انتخابات مجلس هشتم ،حزب موتلفه به عنوان حامی وپشتیبان جناب آقای حسینی  در صحنه انتخابات حضور داشته وبه تبلیغ برای آقای حسینی مشغول بودند امادر این دوره از انتخابات به علت عدم حمایت حزب موتلفه از آقای حسینی ،حزب موتلفه ،از سوی ایشان به عنوان هم پیمان جریان فتنه معرفی می شوند.عدم حمایت حزب موتلفه از آقای حسینی را می توان در  خرداد 90 و همان سخنان دبیر حزب موتلفه استان کهگیلویه وبویر احمد مشاهده کرد،آنجا که آقای دانشی به صراحت ،ناتوانی نمایندگان محترم استان در مجلس را عامل مشکلات استان معرفی کرده وبه انتقاد از نمایندگان پرداختند، حزب موتلفه عملا از آقای جعفری ،دیگر کاندیداهای اصولگرای حوزه گچساران وباشت اعلام حمایت کرده  است  واین امر موجب شده است تا آقای حسینی  ادعای عجیب پیوند موتلفه و جریان فتنه را مطرح سازند.

برچسپ فتنه که در مورداصلاح طلبان مورد استفاده قرار می گیرد و به مستمسکی برای متهم کردن وبدنام ساختن اصلاحات وهواداران آن تبدیل شده،نمی تواند با جریان اصولگرایی مانند حزب موتلفه به ائتلاف وپیوند دست یابد.آقای حسینی، انتخاب اعضای هیأت اجرایی انتخابات در گچساران وباشت را  در حالی مطرح می کنند که در هفته قبل از این، که اسامی معتمدین انتخابات اعلام شد ،آقایان جعفری وتاجگردون در بیانیه های جداگانه به اعتراض نسبت به ترکیب اعضای معتمد پرداختند اما آقای حسینی که گویا 14نفر از معتمدین از حامیان ایشان بوده اند،سکوت اختیار کرده ودر واقع خود را برنده خوان اول از هفت خوان انتخابات می دانستند اما اکنون که در فرآیند انتخاب اعضای هیأت اجرایی،هیچکدام از حامیان ایشان نتوانستند به هیأت اجرایی انتخابات راه یابند، ایشان به متهم ساختن هیأت اجرایی انتخابات پرداخته و بدون بازگویی واقعیت ها ،حزب موتلفه واصلاح طلبان را متهم به هم پیمانی برای شکست خود ،می سازند.

جناب آقای حسینی ؛همه می دانستیم که شما در انتخابات شرکت خواهید کرد وبه عنوان کاندیدا ثبت نام می کنید ،اما فکر نمی کردیم اینگونه به مسئولان برگزاری انتخابات حمله کرده وانتخابات را تشریفاتی  وبرنامه ریزی شده ،اعلام نمایید!

شما تازمانی که پیروز انتخابات  بوده ودست بالاتر در چیدمان هیأت های اجرایی ونظارت و… را داشته اید ،هیچگونه اعتراضی نمی کردید اما اکنون با کوچکترین  تغییر در صحنه که بر وقف مراد ومصالح شما نیست ،تمام نظام جمهوری اسلامی ایران را  به تبانی وتخلف در انتخابات متهم می سازید.

جناب آقای حسینی؛ تفاوت شما با آنچه خودتان، جریان فتنه می نامید چیست؟

علت اصلی نامگذاری واتهام اصلاح طلبان به عنوان جریان فتنه ،همین اتهامات به برگزارگنندکان انتخابات در سال 88بود که شما اکنون آنرا در انتخابات 90بازگو می کنید،پس اگر واقعا معتقد به وجود جریان فتنه هستید ،اکنون خود شما نیز از بزرگان فتنه البته در سال 90می باشید،بنابراین به جای متهم کردن دیگران به فتنه انگیزی ،بهتر است نگاهی به اعمال وکردار خود داشته باشید و آتش فتنه ای جدید را  فراهم نسازید.

ما خواهان حضور ومشارکت همه گروه ها واشخاص در صحنه انتخابات برای گرم تر شدن فضای  انتخابات هستیم، اما اینگونه که شما وبعضی دیگر از کاندیداها حرکت می کنید،به جای گرم کردن فضای انتخابات ،موجب انفجار و ویرانی خانه وکاشانه مردم وصدمه به نظام جمهوری اسلامی ایران خواهید شد.

امید است هیأت اجرایی انتخابات شهرستان های گچساران وباشت که در صدر آن فرمانداران محترم شهرستان های مذکور حضور دارند،بتوانند با رعایت اصل عدالت وامانت داری به پاسداری از حقوق  انتخاباتی مردم و نیز کاندیداهای ثبت نام کرده،بپردازند.

پاسخی بگذارید