۱۹:۳۵:۵۵ - جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
کاپیتان پرسپولیس، برترین اسطوره ایرانی آسیا
نظرسنجی که با اقبال زیاد مخاطبان ایرانی همراه شد و بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار رای به ثبت رسید، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با ۵۱ درصد آرا توانست عنوان اسطوره ایرانی برتر لیگ قهرمانان را کسب کند و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از وی قرار گرفت 토드 ۱۲ 다운로드.     اقلیم […]

نظرسنجی که با اقبال زیاد مخاطبان ایرانی همراه شد و بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار رای به ثبت رسید، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با ۵۱ درصد آرا توانست عنوان اسطوره ایرانی برتر لیگ قهرمانان را کسب کند و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از وی قرار گرفت 토드 ۱۲ 다운로드. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با رای کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، به عنوان برترین اسطوره ایرانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد adobe acrobat pro.

سایت AFC در یک نظرسنجی با معرفی ۵ بازیکن برتر ایرانی در ادوار لیگ قهرمانان آسیا، از مخاطبان خود خواسته بود از بین سیدجلال حسینی، مهدی رحمتی، فرهاد مجیدی، احسان حاج‌صفی و قاسم حدادی‌فر اسطوره ایرانی برتر این رقابت‌ها را انتخاب کنند picture puzzle game.
در پایان این نظرسنجی که با اقبال زیاد مخاطبان ایرانی همراه شد و بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار رای به ثبت رسید، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با ۵۱ درصد آرا توانست عنوان اسطوره ایرانی برتر لیگ قهرمانان را کسب کند و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از وی قرار گرفت 포트리스 싱글 다운로드.
سید مهدی رحمتی، احسان حاج صفی و قاسم حدادی فر نیز در مجموع یک درصد آرا را به خود اختصاص دادند 틱톡 음악 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب