۱۱:۳۴:۲۸ - چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
چین نسبت به استقرار تعداد بی‌سابقه‌ای نیروی آمریکایی در آسیا و اقیانوسیه هشدار داد
ارتش آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در منطقه آسیا و اقیانوسیه است؛ اقدامی که خطر بروز حادثه میان آنها و نیروی دریایی چین را افزایش می‌دهد Lg Smartbody regular download. اقلیم زاگرس به نقل از یورونیوز:  ارتش آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در منطقه آسیا و اقیانوسیه است؛ اقدامی که خطر […]

ارتش آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در منطقه آسیا و اقیانوسیه است؛ اقدامی که خطر بروز حادثه میان آنها و نیروی دریایی چین را افزایش می‌دهد Lg Smartbody regular download.The United States runs regular operations in the South China Sea

اقلیم زاگرس به نقل از یورونیوز:  ارتش آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در منطقه آسیا و اقیانوسیه است؛ اقدامی که خطر بروز حادثه میان آنها و نیروی دریایی چین را افزایش می‌دهد 야생의 숨결 다운로드.

این خبری بود که روز سه‌شنبه از سوی یکی از مقامات بلند پایه چین اعلام شد logic pro x.
وو شیکون، رئیس مؤسسه ملی مطالعات دریای چین جنوبی که یک اتاق فکر دولتی مستقر در پکن است، با اعلام این خبر هشدار داد که این کار «امکان وقوع یک حادثه نظامی یا شلیک اشتباهی را افزایش می‌دهد.»

او در زمان ارائه گزارش اخیر موسسه خود درباره حضور نظامی آمریکا در منطقه تاکید کرد که «اگر بحرانی روی دهد،، پیامدهای آن برای هر دو طرف فاجعه‌بار خواهد بود.»

در این گزارش آمده است که ایالات متحده ۳۷۵ هزار نیرو و ۶۰ درصد از کشتی‌های جنگی خود را در منطقه هند و اقیانوسیه مستقر کرده است 이별밖에 다운로드. سه فروند از ناوهای هواپیمابر آمریکا نیز به منطقه اعزام شده‌اند.

تنش میان پکن و واشنگتن از زمان به قدرت رسیدن دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۷ میلادی در جنبه‌های مختلف افزایش یافته است و هر دو کشور در واکنش به این تنش‌ها، به موازات تلاش‌های دیپلماتیک فعالیتهای نظامی خود را نیز افزایش داده‌اند ms office 2016 크랙 다운로드.

رفت و آمدهای پیاپی کشتی‌های ایالات متحده با استفاده از اصل «آزادی ناوبری» در دریای چین جنوبی، یعنی جایی که چین و کشورهای هممسایه آن ادعاهای مشابهی برای مالکیت بر آبها دارند، خشم پکن را برانگیخته و تا کنون بارها نیروی دریایی چین به کشتی‌های آمریکا هشدار داده است MacBook Melon Player.

پکن نیز در مقابل با ساخت جزایر مصنوعی و استقرار تاسیسات نظامی در بخش‌هایی از دریا، دیگر کشورهای منطقه را عصبانی کرده است cgi 다운로드.

بنا بر گزارش وو شیکون، پیش از این در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما نیروی دریایی آمریکا تنها چهار عملیات در چهارچوب آزادی ناوبری در این منطقه انجام داده؛ اما شمار این دست عملیات در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ به ۲۲ افزایش یافته است Spring ajax download.

او تاکید کرد که نیروهای هر دو کشور باید «با برقراری ارتباط مستقیم با یکدیگر، از وقوع هر نوع سوء تفاهم استراتژیک و محاسبه اشتباه جلوگیری کنند.»

او از هر دو کشور خواست تا با انجام فعالیت‌هایی همچون از سر گیری جلسات نظامی در سطوح عالی، ایجاد خط تلفن مستقیم و برگزاری مانورهای مشترک نظامی از سطح تنش‌ها در این منطقه بکاهند flash documents.

China warns risk of naval incident with US on the rise

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب