تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
چین با کمک روسیه به یک قدرت در بازار جهانی گاز تبدیل می شود!

تا سال ۲۰۳۵، تولید گاز چین به ۳۰۰-۵۰۰ تریلیون متر مکعب خواهد رسید. برای تبدیل شدن به غول گاز ، تقویت همکاری های داخلی بین روسیه و چین ضروری است.   اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  معاون شرکت پترو چین اعلام کرد این کشور تصمیم دارد با کمک روسیه به یک قدرت گازی […]

تا سال ۲۰۳۵، تولید گاز چین به ۳۰۰-۵۰۰ تریلیون متر مکعب خواهد رسید. برای تبدیل شدن به غول گاز ، تقویت همکاری های داخلی بین روسیه و چین ضروری است.چین با کمک روسیه به یک قدرت گاز در جهان تبدیل می شود

 

اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  معاون شرکت پترو چین اعلام کرد این کشور تصمیم دارد با کمک روسیه به یک قدرت گازی در جهان تبدیل شود.

 لین شیائو، معاون شرکت Petro China در حاشیه نهمین مجمع بین المللی گاز در شهر سن پترزبورگ گفت: چین به افزایش مصرف گاز طبیعی ادامه خواهد داد و گاز را منبع اصلی انرژی در آینده می داند. از اینرو همکاری با روسیه در صنعت گاز از اهمیت استراتژیک برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: به لطف پروژه های موفق جهانی مانند یامال (مروارید انرژی قطب شمال)، مسیر شرقی خط لوله انتقال گاز سیبری، چین توانست نه تنها تجربه و ظرفیت های خود را در بخش گاز افزایش دهد، بلکه برای تأمین نیازهای انرژی بالا از گاز قطب شمال استفاده می کند.

لین شیائو تأکید کرد که همکاری با روسیه در بخش گاز به بهبود وضعیت زیست محیطی در شمال شرق و شرق چین کمک می کند که سوخت محیطی پاک به آن مناطق ارائه می شود.

وی ادامه داد: عدم تعادل در عرضه و تقاضا برای گاز در جهان رقابت بزرگی را در بازار آسیا ایجاد می کند. به همین دلیل است که کشورهای آسیایی نه تنها مصرف گاز را افزایش می دهند، بلکه می توانند زمینه های خود را نیز توسعه دهند، چین نیز از این قاعده مستثنی نیست. تا سال ۲۰۳۵، تولید چین به ۳۰۰۵۰۰ تریلیون متر مکعب خواهد رسید. برای تبدیل شدن به غول گاز ، تقویت همکاری های داخلی بین روسیه و چین ضروری است.

Russia-China Power of Siberia gas pipeline on track for Dec startup: Petro China

پاسخی بگذارید