۱۹:۳۸:۰۲ - پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
چین با کمک روسیه به یک قدرت در بازار جهانی گاز تبدیل می شود!
تا سال ۲۰۳۵، تولید گاز چین به ۳۰۰-۵۰۰ تریلیون متر مکعب خواهد رسید sandol light water. برای تبدیل شدن به غول گاز ، تقویت همکاری های داخلی بین روسیه و چین ضروری است.   اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  معاون شرکت پترو چین اعلام کرد این کشور تصمیم دارد با کمک روسیه به […]

تا سال ۲۰۳۵، تولید گاز چین به ۳۰۰-۵۰۰ تریلیون متر مکعب خواهد رسید sandol light water. برای تبدیل شدن به غول گاز ، تقویت همکاری های داخلی بین روسیه و چین ضروری است.چین با کمک روسیه به یک قدرت گاز در جهان تبدیل می شود

 

اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  معاون شرکت پترو چین اعلام کرد این کشور تصمیم دارد با کمک روسیه به یک قدرت گازی در جهان تبدیل شود Hanwha Damage Insurance.

 لین شیائو، معاون شرکت Petro China در حاشیه نهمین مجمع بین المللی گاز در شهر سن پترزبورگ گفت: چین به افزایش مصرف گاز طبیعی ادامه خواهد داد و گاز را منبع اصلی انرژی در آینده می داند public phone. از اینرو همکاری با روسیه در صنعت گاز از اهمیت استراتژیک برخوردار است 영화파일 다운로드.

وی خاطرنشان کرد: به لطف پروژه های موفق جهانی مانند یامال (مروارید انرژی قطب شمال)، مسیر شرقی خط لوله انتقال گاز سیبری، چین توانست نه تنها تجربه و ظرفیت های خود را در بخش گاز افزایش دهد، بلکه برای تأمین نیازهای انرژی بالا از گاز قطب شمال استفاده می کند Geometry Dash.

لین شیائو تأکید کرد که همکاری با روسیه در بخش گاز به بهبود وضعیت زیست محیطی در شمال شرق و شرق چین کمک می کند که سوخت محیطی پاک به آن مناطق ارائه می شود moon lover Bobo Sir.

وی ادامه داد: عدم تعادل در عرضه و تقاضا برای گاز در جهان رقابت بزرگی را در بازار آسیا ایجاد می کند 다국어 번역기 다운로드. به همین دلیل است که کشورهای آسیایی نه تنها مصرف گاز را افزایش می دهند، بلکه می توانند زمینه های خود را نیز توسعه دهند، چین نیز از این قاعده مستثنی نیست 섯다 게임 다운로드. تا سال ۲۰۳۵، تولید چین به ۳۰۰۵۰۰ تریلیون متر مکعب خواهد رسید swf 주소 다운로드. برای تبدیل شدن به غول گاز ، تقویت همکاری های داخلی بین روسیه و چین ضروری است.

Russia-China Power of Siberia gas pipeline on track for Dec startup: Petro China

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب