۰:۱۱:۰۳ - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
پیش بینی برداشت ۳۰ هزار تن انگور در شهرستان دنا
 رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا از پیش بینی برداشت ۳۰ هزار تن محصول انگور در در این شهرستان خبر داد.  این میزان در ۱۲۰۰ هکتار از باغات شهرستان دنا از اوایل مردادماه تا پایان مهر برداشت می‌شود Javascript multi-file download.     اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:   رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا از […]

 رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا از پیش بینی برداشت ۳۰ هزار تن محصول انگور در در این شهرستان خبر داد.  این میزان در ۱۲۰۰ هکتار از باغات شهرستان دنا از اوایل مردادماه تا پایان مهر برداشت می‌شود Javascript multi-file download. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:   رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا از پیش بینی برداشت ۳۰ هزار تن محصول انگور در در این شهرستان خبر داد 쉿 상상금지 다운로드.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا گفت: این میزان در ۱۲۰۰ هکتار از باغات شهرستان دنا از اوایل مردادماه تا پایان مهر برداشت می‌شود 용비불패 완전판 다운로드.
شفایی ارزش اقتصادی محصول انگور در شهرستان دنا را ۱۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: بازار مصرف این محصول باغی علاوه بر استان در استان‌هایی همچون اصفهان، تهران، هرمزگان، فارس و خوزستان نیز ارسال می‌شود Download the crossword.
وی در پایان ۸۰ درصد از مصرف محصول انگور را به صورت تازه خوری عنوان کرد و گفت: ۲۰ درصد دیگر نیز نیز به صورت کشمش و آبغوره مصرف می‌شود stream.
ضیایی کارشناس باغات و نباتات اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا نیز گفت: کارشناسان این اداره همواره در زمینه کنترل آفات و بیماریها، مدیریت تغذیه درختان و آبیاری دقیق به کشاورزان آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان هستند 드라마 올인 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب