۱۲:۱۱:۵۳ - سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹
پمپئو: ایران ویروس کرونا را به پنج کشور منتقل کرده است!
پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای دولت ایران را متهم کرد که ویروس جدید کرونا را به دست کم پنج کشور جهان انتقال داده است Mamme32 romfile.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای دولت ایران را متهم کرد که ویروس جدید کرونا را به دست […]

پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای دولت ایران را متهم کرد که ویروس جدید کرونا را به دست کم پنج کشور جهان انتقال داده است Mamme32 romfile.پمپئو: ایران ویروس کرونا را به پنج کشور منتقل کرده است!

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای دولت ایران را متهم کرد که ویروس جدید کرونا را به دست کم پنج کشور جهان انتقال داده است 파워포인트 ۲۰۰۷ 다운로드.

پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده، مایک پمپئو ایران را عامل انتقال کرونا ویروس به ۵ کشور دیگر اعلام کرد 어도비플래시 다운로드.

 وزیر امور خارجه آمریکا، مایک پومپئو گفت: ” ایران مقصر ظهور کرونا ویروس در ۵ کشور است.”

پمپئو در توییتر خود نوشت: “اولین موارد COVID-19 در حداقل پنج کشور، نتیجه مستقیم عدم توجه ایران به سلامتی همه مردم بود.”

به گفته وی، هواپیمایی ماهان ایر در ماه فوریه حداقل ۵۵ پرواز بین ایران و چین انجام داد و “ویروس ووهان” را گسترش داد 마나실드 디펜스 다운로드.

سازمان بهداشت جهانی در ۱۱ مارس از گسترش عفونت کروناویروس COVID-19 با عنوان بیماری همه گیر جهانی خبر داد training for actors. براساس آخرین اطلاعات سازمان بهداشت جهانی، بیش از ۲۹۲ هزار نفر در جهان به کرونا ویروس آلوده اند، بیش از ۱۲٫۷ هزار نفر نیز جان باخته اند Toy Story 1.

خاطرنشان می شود که بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت ایران، تاکنون ۲۳۰۴۹ نفر در این کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند Thunderbird download. تعداد فوتی‌ها ۱۸۱۲ نفر و بهبودیافتگان ۸۳۷۶ نفر اعلام شده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب