۱:۰۷:۱۵ - دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
پدیده تعیین‌تکلیف شد/مشکل شرکت پدیده برای ورود ‌به بورس برطرف شد.
بحث ورود بانک‌ها به موضوع و مشارکت آن‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری و ورود شرکت پدیده به بورس، هفته گذشته با حضور استاندار خراسان رضوی در جلسه سران سه قوه مطرح و این مشکل برطرف شد.   اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از تعیین‌تکلیف وضعیت شرکت پدیده خبر […]

بحث ورود بانک‌ها به موضوع و مشارکت آن‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری و ورود شرکت پدیده به بورس، هفته گذشته با حضور استاندار خراسان رضوی در جلسه سران سه قوه مطرح و این مشکل برطرف شد.تعیین‌تکلیف وضعیت شرکت پدیده / مشکل "پدیده" برای ورود ‌به بورس در جلسه سران قوا برطرف شد

 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از تعیین‌تکلیف وضعیت شرکت پدیده خبر داد و گفت: مشکل “پدیده” برای ورود ‌به بورس در جلسه سران قوا برطرف شد.

علی رسولیان درباره آخرین وضعیت شرکت پدیده اظهار کرد: از زمان حضور استاندار خراسان رضوی، فرآیند پیگیری‌ها در خصوص شرکت‌پدیده  متفاوت شد و با تعامل حداکثری با دستگاه قضایی، امنیتی و نظارتی بیش از ۲۵ جلسه در سطح استان و ۱۸ جلسه ستاد تدبیر برگزار و وضعیت این شرکت تعیین تکلیف شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بحث ورود بانک‌ها به موضوع و مشارکت آن‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری و ورود شرکت‌پدیده به بورس، هفته گذشته با حضور استاندار خراسان رضوی در جلسه سران سه قوه مطرح و این مشکل برطرف شد.

رسولیان گفت: علی‌رغم اینکه یک جلسه از مجمع شرکت‌پدیده  چندی پیش برگزار شد اما به حد نصاب نرسید و امیدواریم قبل از پایان سال مجمع آن برگزار و هیئت مدیره هم توسط مردم و سهام‌داران انتخاب شود.

وی تاکید کرد: نگاه ما به پروژه پدیده به عنوان یکی از پروژه‌های مهم سرمایه‌گذاری خراسان رضوی است و دیگر به عنوان یک مشکل به آن نگاه نمی‌کنیم.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب