۲۲:۲۸:۵۶ - دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پایتخت جدید مصر ؛ انتشار تصاویر جدیدی از پروژه بزرگ ساخت پایتخت جدید در مصر
تصاویری از پایتخت اداری جدید مصر در صفحه حامیان «کامل الوزیر» رئیس اداره مهندسی نیروهای مسلح مصر منتشر شده است که بزرگی این پروژه که به اندازه کشور سنگاپور است را به نمایش گذاشته است 주유천하 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از شفقنا:  مجموعه تصاویری در شبکه‌های اجتماعی مصر منتشر شده است که […]

تصاویری از پایتخت اداری جدید مصر در صفحه حامیان «کامل الوزیر» رئیس اداره مهندسی نیروهای مسلح مصر منتشر شده است که بزرگی این پروژه که به اندازه کشور سنگاپور است را به نمایش گذاشته است 주유천하 다운로드. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از شفقنا:  مجموعه تصاویری در شبکه‌های اجتماعی مصر منتشر شده است که حجم وسیع پروژه ساخت پایتخت اداری جدید را در ۴۵ کیلومتری قاهره به نمایش گذاشته است www 1화.

تصاویری از پایتخت اداری جدید مصر در صفحه فیسبوک حامیان «کامل الوزیر» رئیس اداره مهندسی نیروهای مسلح مصر منتشر شده است که بزرگی این پروژه که به اندازه کشور سنگاپور است را به نمایش گذاشته است 검색어를 입력하세요 www 1회 다운로드.

گفته شده پایتخت جدید ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار شهروند را در خود جای می دهد و نزدیک به ۴ برابر واشنگتن، پایتخت آمریکاست و شرکت‌های دولتی و خصوصی مشغول اجرای این پروژه هستند 김비서가 왜그럴까 ۱۱화 다운로드.

پروژه ساخت پایتخت اداری جدید حدود دو میلیون فرصت شغلی ایجاد می‌کند و بخش‌های متعددی از جمله مراکز اداری، تجاری، مسکونی، پزشکی، آموزشی و تفریحی دارد 크롬 넷플릭스 다운로드.

به گفته رئیس اداره مهندسی نیروهای مسلح، بخش دولتی این پایتخت شامل ۱۸ ساختمان ویژه وزارتخانه‌ها و ساختمان‌هایی ویژه پارلمان، ریاست جمهوری، نخست وزیری و وزارت دفاع است که ساختمان جدید وزارت دفاع در آن «اوکتاگون» نامیده شده است 컴퍼니 오브 히어로즈 다운로드.

وی افزود: بزگترین آسمان خراش آفریقا در این پایتخت است که حدود ۹۴ طبقه دارد و ارتفاع آن به ۴۰۰ متر می‌رسد hktv 2.0.

مصر چندی پیش فرودگاه این پایتخت اداری جدید را افتتاح کرد و تمامی کارهای جانبی آن به نسبت زیادی انجام گرفته است Matrix 1.

«عاصم الجزار» وزیر مسکن مصر نیز اعلام کرده بود که هم اکنون یک میلیون کارگر در این منطقه مشغول به فعالیت هستند و این پروژه دارای ۲۵ محله مسکونی با یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی و ۴۰ هزار اتاق هتل است free keylogger.

«مصطفی مدبولی» نخست وزیر مصر پیش از این اعلام کرد که پایتخت جدید به مساحتی معادل تمام سنگاپور ساخته خواهد شد و بزرگترین پارک جهان و مزارع صفحات خورشیدی ویژه تولید برق را در بر دارد 시벨리우스 퍼스트 다운로드.

مصر تستعد لافتتاح عاصمه جدیده بحجم دوله سنغافوره فی قلب الصحراء الشرقیه

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب