۲۰:۳۹:۳۳ - سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
وضعیت کروناویروس وخیم‌تر می شود
 سازمان جهانی بهداشت پیش‌بینی کرد که وضعیت جهانی در رابطه با کروناویروس وخیم‌تر خواهد شد Download credit material mp3. از اینرو نباید قرنطینه برداشته شود. باور کنید که اوضاع بدتری در انتظار ماست. بیایید با کمک یکدیگر مانع از بروز این تراژدی بشویم اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک: سازمان جهانی بهداشت وخامت جدی اوضاع […]

وضعیت در رابطه با کروناویروس وخیم‌تر می شود
اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک: سازمان جهانی بهداشت وخامت جدی اوضاع مرتبط با «کووید -۱۹» را پیش‌بینی کرد Download 4K videos.

 سازمان جهانی بهداشت پیش‌بینی کرد که وضعیت جهانی در رابطه با کروناویروس وخیم‌تر خواهد شد subtitles for The Thief cat in Paris. از اینرو نباید قرنطینه برداشته شود.

ریاست سازمان جهانی بهداشت در این خصوص گفت:«باور کنید که اوضاع بدتری در انتظار ماست Fiesta Apple Pie. بیایید با کمک یکدیگر مانع از بروز این تراژدی بشویم».

ریاست سازمان جهانی بهداشت خاطرنشان نمود که بشریت هنوز می تواند از بروز بحرانی جدی‌تر جلوگیری کند که این بیماری همه‌گیر ببار خواهد آورد farewell table. اما عدم اطلاعات کافی در باره این ویروس وضع را بدتر می‌کند Download the Ainabi map.

شایان ذکر است که اقدامات قرنطینه‌ای در بعضی از کشورهای اروپایی، ایتالیا، اسپانیا، آلمان و اتریش ضعیف‌تر شده‌اند iPhone Google Earth. تصمیم تضعیف تدریجی روند قرنطینه از سوی سازمان جهانی بهداشت مورد انتقاد قرار گرفته است linux php.
آمار کرونا در جهان

تعداد مبتلایان به این ویروس در جهان، تا صبح ۲۱ ماه آوریل (سه‌شنبه) از مرز دو میلیون و ۴۸۰ هزار نفر عبور کرده و تعداد قربانیان این ویروس نیز از ۱۷۰ هزار نفر بیشتر شده است 버블 파이터 다운로드. در بین کشورهای جهان از نظر تعداد مبتلایان، آمریکا در رده اول و اسپانیا و ایتالیا در رده‌های دوم و سوم هستند و ایران که دیروز در رده نهم قرار گرفته بود، امروز بالاتر از چین، در رده هشتم این فهرست قرار دارد Download the centos folder.

در آمریکا تعداد ۷۸۷هزار و ۳۰۰ نفر، اسپانیا با تعداد بیش از ۲۰۰ هزار  و ایتالیا با تعداد بیش از ۱۸۱ هزار نفر و فرانسه بیش از ۱۵۶ هزار نفر، آلمان ۱۴۷ هزار نفر و بریتانیا با نزدیک به ۱۲۶ هزار نفر در صدر فهرست کشورهای مبتلا به کروناویروس قرار دارند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب