۱۸:۳۷:۳۶ - پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
وضعیت قرمز کرونا در گچساران/ شناسایی بیش از ۳۰ مورد جدید مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
از ۲۳۰ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج، ۳۱ مورد مثبت کرونا گزارش شده است 오라클 ۹i 다운로드. با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۷۹۷ بیمار رسید که مبتلایان جدید هشت بیمار مرد و ۱۱ بیمار زن در شهرستان گچساران، چهار بیمار مرد و پنج بیمار زن در شهرستان بویراحمد […]

از ۲۳۰ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج، ۳۱ مورد مثبت کرونا گزارش شده است 오라클 ۹i 다운로드. با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۷۹۷ بیمار رسید که مبتلایان جدید هشت بیمار مرد و ۱۱ بیمار زن در شهرستان گچساران، چهار بیمار مرد و پنج بیمار زن در شهرستان بویراحمد و دو بیمار مرد و یک بیمار زن در شهرستان دنا می باشد Mac os Catalina.اقلیم زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در پانزدهمین روز از خرداد ماه ۹۹ را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد Youtube Korean Movies.

 دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۲۳۰ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج، ۳۱ مورد مثبت گزارش شده است ۱۰۰ million of the app.

وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۷۹۷ بیمار رسید که مبتلایان جدید هشت بیمار مرد و ۱۱ بیمار زن در شهرستان گچساران، چهار بیمار مرد و پنج بیمار زن در شهرستان بویراحمد و دو بیمار مرد و یک بیمار زن در شهرستان دنا می باشد Impossible Creatures.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: ۱۰ بیمار سابقه تماس با مورد مثبت خانواده داشته و چهار بیمار طی روز های گذشته به کرمان، شیراز، گناوه و ایرانشهر سیستان و بلوچستان سفر کرده اند original broadcast.

دکتر یزدانپناه افزود: حفظ فاصله اجتماعی، عدم حضور در هر گونه مراسم، استفاده از مواد ضد عفونی کننده در مکان های عمومی و محل کار، رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استفاده از وسایل نقلیه عمومی، پمپ بنزین و مراجعه به نانوایی، ادارات دولتی، فروشگاه های مواد غذایی و سایر اصناف ضروری بوده و عاجزانه خواهش می کنیم مردم بیماری را جدی بگیرند Download the arrows.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با توجه به بازگشایی دانشگاه ها در تاریخ ١٧ خرداد رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی حدود ٢ متر برای دانشجویان و اساتید لازم است Zenserver download. همچنین مطب ها، درمانگاه ها و کلینیک های خصوصی و دولتی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل خواهند شد 마이 리틀 포니 더 무비 다운로드.

وی اذعان داشت: کوچکترین اشتباه و غفلت منجر به اتفاق های ناخوشایندی خواهد شد، کرونا کوچک و بزرگ یا پیر و جوان نمی شناسد و باید آگاهانه رفتار کنیم.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب