۲۳:۴۸:۴۰ - دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
وضعیت اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست؛ با روزمرگی جدی روبه‌رو هستیم
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه وضعیت معیشت و اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد به تناسب ظرفیت‌ها و دارایی‌ها مطلوب نیست، گفت: نتوانسته‌ایم از ظرفیت منابع آب، نفت و گاز و گردشگری به نحو مطلوب استفاده کنیم 포장마차 mp3 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد […]

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه وضعیت معیشت و اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد به تناسب ظرفیت‌ها و دارایی‌ها مطلوب نیست، گفت: نتوانسته‌ایم از ظرفیت منابع آب، نفت و گاز و گردشگری به نحو مطلوب استفاده کنیم 포장마차 mp3 다운로드. 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد با منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون عصر امروز برگزار شد 열린고딕 다운로드.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در این نشست پیگیری‌های مهدی روشنفکر منتخب بویراحمد، دنا و مارگون برای بهبود فضای کسب کار را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: با کمپین نفس و نگاه ویژه اتاق بازرگانی ایران برای مقابله با شیوع کرونا، ۱۰ میلیارد ریال کمک کردیم 테라리아 최신버전 다운로드.

جبار کیانی‌پور با تاکید بر اینکه وضعیت معیشت و اقتصاد این استان به تناسب ظرفیت‌ها و دارایی‌ها مطلوب نیست، افزود: توسعه متوازن در صورتی اتفاق می‌افتد که از قوانین بودجه به تناسب ظرفیت‌ها استفاده شود Monkey Battle Download.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون نتوانسته‌ایم از ظرفیت منابع آب، نفت و گاز و گردشگری به نحو مطلوب استفاده کنیم تا بلکه این عقب ماندگی تاریخی با وجود خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی را جبران کنیم Download Captain Marvel Replay.

کیانی‌پور استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای پویایی و شکوفایی بخش‌های مختلف را رضایت بخش نداست و بیان کرد: باید بپذیریم با روزمرگی جدی روبه‌رو هستیم lg gram driver.

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد خواستار حذف قوانین مزاحم شد و ادامه داد: سرمایه گذار برای گرفتن مجوزهای لازم باید ۱۸ ماه دوندگی داشته باشد formz 다운로드.

کیانی‌پور خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد به نام سرمایه‌گذاری در این استان منابع بردند ولی معادل‌سازی نمی‌کنند، پول گرفتند ولی خبری از اشتغال و کارخانه نیست 영화 박하사탕 다운로드.

منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون نیز در این نشست خواستار برگزاری کارگاه‌های آموزشی با هدف افزایش سطح اگاهی و اطلاعات فعالان اقتصادی شد و گفت: حمایت از بخش خصوصی مهم‌ترین رسالت اتاق بازرگانی است Download The Division 2.

مهدی روشنفکر خاطرنشان کرد: برخی مواقع اتاق بازرگانی در کشور در خدمت دولت در می‌آید و از تولیدکنندگان واقعی به نحو مطلوب حمایت نمی‌کند Download the arrow brush.

وی شفاف بودن فعالیت اتاق‌های بازرگانی را ضروری دانست و افزود: اکثر مردم کهگیلویه و بویراحمد با اتاق بازرگانی آشنایی ندارند که اطلاع‌رسانی و آموزش گسترده برای معرفی اتاق بازرگانی ضروری است.

روشنفکر خواستار شناسایی قوانین دست و پاگیر و مانع توسعه توسط اتاق بازرگانی استان با کمک بخش خصوصی شد و ادامه داد: انتظار می‌رود اتاق برای رفع موانع تولید، افزایش تولیدات و توانمندسازی فعالان بخش تلاش کند.

روشنفکر تاکید کرد: از هرگونه پیشنهاد و ارائه راهکار توسط فعالان بخش خصوصی برای بهبود وضعیت اقتصادی اعم از اشتغال و معیشت استفاده می‌کنم.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب