۸:۰۴:۴۴ - سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷
وزیر خارجه هند: به تحریم‌های‌ آمریکا علیه ایران پایبند نیستیم.
وزیر امور خارجه‌ی هند اعلام کرد که فقط از تحریم‌هایی که سازمان ملل اعمال کند حمایت خواهد کرد نه از تحریم‌هایی که یک کشور وضع کرده باشد skype Android. ظریف در راس یک هیات بلندپایه در هند به‌سر می‌برد. اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  وزیر امور خارجه‌ی هند اعلام کرد که فقط […]

وزیر امور خارجه‌ی هند اعلام کرد که فقط از تحریم‌هایی که سازمان ملل اعمال کند حمایت خواهد کرد نه از تحریم‌هایی که یک کشور وضع کرده باشد skype Android. ظریف در راس یک هیات بلندپایه در هند به‌سر می‌برد.



اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  وزیر امور خارجه‌ی هند اعلام کرد که فقط از تحریم‌هایی که سازمان ملل اعمال کند حمایت خواهد کرد نه از تحریم‌هایی که یک کشور وضع کرده باشد 코렐 드로우 ۲۰۱۸ 다운로드. ظریف در راس یک هیات بلندپایه در هند به‌سر می‌برد.

    

روز دوشنبه (۲۸ مه / ۷ خرداد) سوشما سوآراج،  وزیر امور خارجه‌ی هند در پاسخ به پرسش یک خبرنگار اظهار داشت که کشورش تنها به تحریم‌های سازمان ملل پایبند است 무제 mp3 다운로드. او تاکید کرد که تحریم‌های یک جانبه‌ی کشورها برای هند ملاک نیست و در این راستا از تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران نام برد 승리의 함성 다운로드.

دولت دونالد ترامپ اعلام کرده است که به‌زودی شدیدترین تحریم‌ها را علیه جمهوری اسلامی اعمال خواهد کرد 카트라이더 apk 다운로드.

موضع‌گیری خانم سوآراج هم‌زمان با سفر محمدجواد ظریف به هند ایراز شده است gnome 다운로드. وزیر امور خارجه‌ی ایران در راس یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی به هند سفر کرده است 유튜브 영화 대여 다운로드.

 

گسترش روابط پس از برجام

ظریف در باره‌ی سفرش توضیح داد: «هفته گذشته تصمیم گرفتیم در ادامه مشورت‌هایی که با شرکای سیاسی و اقتصادیمان داریم و هند هم به عنوان یک شریک مهم سیاسی و اقتصادی ایران در منطقه است، با حضور سایر دوستان از بخش‌های مختلف دولتی سفری به هند داشته باشیم» Download the Autocad trial.

به گفته‌ی وزیر خارجه‌ی ایران روابط دو کشور بعد از برجام گسترش یافته است ringtone triangle. او اظهار داشت که ایران و هند در زمینه‌های گوناگون

 به‌ویژه در حوزه‌ی انرژی همکاری دارند، «ولی سایر حوزه‌ها مثل تجارت و حمل و نقل زمینه‌های خوبی برای همکاری دو کشور است که در این سفر همه زمینه‌ها را با حضور مقامات وزارتخانه‌های مختلف بررسی می‌کنیم» 키샷۴ 다운로드.

ایران از جمله تأمین‌کنندگان اصلی نفت هند محسوب می شود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب