۱۰:۳۹:۱۲ - یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸
وزارت خارجه آمریکا: روزی دوباره دیپلمات‌هایمان را به تهران می‌فرستیم.
واشنگتن به دنبال روزی است که بار دیگر بتواند دیپلمات‌های خود را به تهران بفرستد. قرار است در آن از دیپلمات‌های آمریکایی حاضر در ماجرای تسخیرسفارت آمریکا در تهران و خانواده‌هایشان قدردانی شود wkscli.dll 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  وزارت خارجه آمریکا با اعلام اینکه همزمان با چهلمین سالروز تسخیر لانه جاسوسی […]

واشنگتن به دنبال روزی است که بار دیگر بتواند دیپلمات‌های خود را به تهران بفرستد. قرار است در آن از دیپلمات‌های آمریکایی حاضر در ماجرای تسخیرسفارت آمریکا در تهران و خانواده‌هایشان قدردانی شود wkscli.dll 다운로드.مقر وزارت خارجه آمریکا

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  وزارت خارجه آمریکا با اعلام اینکه همزمان با چهلمین سالروز تسخیر لانه جاسوسی میزبان یک مراسم در این زمینه خواهد بود، در بیانیه‌ای از ایران خواست تا آنچه که “شهروندان آمریکایی بازداشت شده در ایران” خواند را آزاد کند 윈도우 미디어플레이어 ۱۲ 다운로드.

وزارت امورخارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مایک پمپئو، وزیر امورخارجه آمریکا روز دونشبه ۱۳ آبان در همین وزارت خانه میزبان یک مراسم خواهد بود که قرار است در آن از دیپلمات‌های آمریکایی حاضر در ماجرای تسخیرسفارت آمریکا در تهران و خانواده‌هایشان قدردانی کند Overcook download.

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امورخارجه آمریکا، در ادامه این بیانیه همچنین آمده است که واشنگتن به دنبال روزی است که بار دیگر بتواند دیپلمات‌های خود را به تهران بفرستد 소스 인사이트 다운로드.

وزارت امورخارجه آمریکا همچنین در این بیانیه خواستار آزادی “شهروندان آمریکایی زندانی در ایران” (شامل سیامک نمازی، شیوئه وانگ و دیگران و همچنین رابرت لوینسون) شده است Download Comandos 4. واشنگتن ادعا می‌کند لوینسون سال‌ها پیش در ایران ناپدید شده است.

در ادامه این بیاینه تاکید شده است که مراسم روز دوشنبه وزارت امورخارجه بدون حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود bilibili 동영상.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب