۲۳:۵۴:۳۶ - چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
ورود سامانه بارشی از غرب کشور
سامانه بارشی از نواحی غرب وارد کشور شده است. این سامانه از بعد از ظهر باعث برف و باران در نواحی غربی می‌شود و امروز آذربایجان‌ شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و استان لرستان باید منتظر بارش باشند.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  کارشناس سازمان […]

سامانه بارشی از نواحی غرب وارد کشور شده است. این سامانه از بعد از ظهر باعث برف و باران در نواحی غربی می‌شود و امروز آذربایجان‌ شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و استان لرستان باید منتظر بارش باشند. 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  کارشناس سازمان هواشناسی: سامانه بارشی از نواحی غرب وارد کشور شده است.

امیر سرکرده گفت: از صبح امروز سامانه بارشی وارد کشور شده است که این سامانه از بعد از ظهر باعث برف و باران در نواحی غربی می‌شود و امروز آذربایجان‌ شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و استان لرستان باید منتظر بارش باشند.

وی افزود: در استان همدان نیز باران داریم که به تدریج دامنه‌های جنوبی البرز از جمله زنجان، قزوین، البرز و تهران را در بر می‌گیرد و فردا در تهران و شمال استان تهران منتظر بارش هستیم.

سرکرده گفت: پیش بینی می‌شود امروز بارش‌ها به سواحل دریای خزر برسد و فردا این سامانه گسترش پیدا می‌کند و نواحی غربی را در بر می‌گیرد و برف و باران را به همراه می‌آورد.
وی گفت: در نواحی جنوبی نیز در استان‌های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، استان کرمان و هرمزگان نیز بایستی منتظر بارش باشیم و پنجشنبه و جمعه به تدریج این بارش‌ها در نواحی جنوبی و غربی گسترش پیدا می‌کند.
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد و بارش‌ها در شمال کشور به علت سرمای هوا به شکل برف ظاهر خواهد شد که کاهش دید در معابر و گردنه‌ها را به همراه خواهد داشت.
وی گفت: دمای تهران امروز در گرم‌ترین ساعات به ۹ درجه بالای صفر می‌رسد و حداقل دما نیز به صفر خواهد رسید.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب