۹:۴۷:۵۰ - یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
هواشناسی ایران/ بارش‌ها دوباره از شمالغرب آغاز می‌شود/ کاهش محسوس دما تا ۱۵ درجه
با توجه به حرکت سامانه جدید بارشی از شمالغرب ایران به سمت کشور برآورد شده است از اواسط روز دوشنبه دوباره بارش‌ها از شمالغرب ایران آغاز شود که در برخی نقاط سردسیر بارش برف قابل توجه است iPhone Google Earth. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   کارشناسان سازمان هواشناسی امروز یکشنبه ۹۸/۱۰/۲۲ با در نظر […]

با توجه به حرکت سامانه جدید بارشی از شمالغرب ایران به سمت کشور برآورد شده است از اواسط روز دوشنبه دوباره بارش‌ها از شمالغرب ایران آغاز شود که در برخی نقاط سردسیر بارش برف قابل توجه است iPhone Google Earth.هواشناسی ایران98/10/22|بارش‌ها دوباره از شمالغرب آغاز می‌شود/ کاهش محسوس دما تا 15 درجه

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   کارشناسان سازمان هواشناسی امروز یکشنبه ۹۸/۱۰/۲۲ با در نظر گرفتن اطلاعات موجود نقشه‌های ماهواره‌ای شرایط جوی کشور را برای ۲۴ ساعت آینده این‌گونه پیش‌بینی کرده‌اند که اغلب نقاط ایران امروز آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد را تجربه می‌کنند این درحالی است که کاهش محسوس دما برای بیشتر نقاط کشور ایجاد می‌شود و بعضا اختلاف درجه حرارت روز و شب به بیست درجه خواهد رسید linux php.

🔹گرمترین و سردترین نقطه ایران: اطلاعات ارسال‌‌شده از ایستگاه‌های هواشناسی در شهرهای مختلف به سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز ۲۲ دی‌ماه ۹۸ جزیره ابوموسی با ۲۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین نقطه و شهرستان شهرکرد با ۱۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین نقطه کشور است 버블 파이터 다운로드.

🔹 وضعیت جوی استان‌ها: اطلاعات ماهواره‌ای از شرایط جوی کشور نشان می‌دهد امروز ۹۸/۱۰/۲۲ بیشتر نقاط کشورمان آسمانی صاف همراه با وزش باد  خواهند داشت؛ به این ترتیب شرایط جوی استان‌ها در ۲۴ ساعت آینده این گونه است؛

آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان رضوی، خراسان جنوبی ابری همراه با بارش پراکنده برف و باران که ارتفاعات بارش برف کاملا محسوس است. 

فارس، زنجان، کردستان صاف با ورزش باد که این روند با توجه به بارش‌های دو روز گذشته منجر به کاهش محسوس دما بعضا تا ۱۲ درجه خواهد شد. 

هرمزگان، کیش، قشم، قم وزش باد شدید باعث ایجاد گرد و غبار می‌شود که در نواحی ساحلی مواج شدن دریا پدیده غالب است Download the centos folder.

براساس پیش‌بینی کارشناسان سازمان هواشناسی سایر نقاط کشور امروز آسمانی صاف خواهند داشت logitech mouse driver.

 

اما با توجه به حرکت سامانه جدید بارشی از شمالغرب ایران به سمت کشور برآورد شده است از اواسط روز دوشنبه دوباره بارش‌ها از شمالغرب ایران آغاز شود که در برخی نقاط سردسیر بارش برف قابل توجه است Fuji Xerox download.

 

 

🔹وضعیت جوی پایتخت: کارشناسان سازمان هواشناسی آسمان پایتخت را امروز یکشنبه ۲۲ دی‌ماه ۹۸ صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی کرده‌اند، این درحالی است که تهرانی‌ها با توجه به شرایط جوی امروز در گرمترین ساعت ۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعت هم  ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر را تجربه می‌کنند mod_jk.so.

 

🔹وضعیت راه‌ها: کارشناسان اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با درنظر گرفتن اطلاعات امروز ۲۲ دی‌ماه سازمان هواشناسی و گزارش‌های دریافتی از ایستگاه‌های مستقر در سراسر مسیرهای مواصلاتی کشور اعلام کرده‌اند، اگرچه برخی نقاط کوهستانی شاهد بارش شدید برف و باران بوده‌اند اما با تلاش ماموران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بیشتر محورهای مواصلاتی اصلی کشور امروز باز و تردد در آنها ادامه دارد Dance Music Download. کارشناسان این سازمان توصیه می‌کنند رانندگان بهتر است قبل از حرکت با استفاده از اطلاعات سامانه ترافیک جاده‌ای www.141.ir یا تلفن‌ گویای ۱۴۱  زمان و مسیر سفر خود را مدیریت کنند ppt 무료 다운로드.

• محور ــ هراز: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است 경희대학교 로고 다운로드.

• محور فیروزکوه: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است.

•محور کرج ــ چالوس: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است.

•محور تهران ــ قزوین: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است.

•محور قزوین ــ رشت: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است.

• محور قزوین ــ زنجان ــ تبریز: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است.

• محور سمنان ــ دامغان: در کل مسیر آسمان صاف و بدون پدیده خاص جوی گزارش شده است.

• محور بجنورد ــ اسفراین: آسمان کل مسیر نیمه ابری همراه با بارش‌های پراکنده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب