۰:۳۸:۳۶ - شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸
هشدار اردوغان درباره احتمال سرایت ناآرامی‌های عراق به ایران
رجب طیب اردوغان گفت که در مورد اعتراضات عراق و این که چه کسانی پشت این قضیه هستند حدس می‌زند و احتمال می‌دهد که ناآرامی‌های عراق به ایران هم سرایت کند چون “مسئله بدخواهان یا دشمنان منطقه تجزیه جهان اسلام و دشمن کردن آنها با یکدیگر است” three.   اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان: […]

رجب طیب اردوغان گفت که در مورد اعتراضات عراق و این که چه کسانی پشت این قضیه هستند حدس می‌زند و احتمال می‌دهد که ناآرامی‌های عراق به ایران هم سرایت کند چون “مسئله بدخواهان یا دشمنان منطقه تجزیه جهان اسلام و دشمن کردن آنها با یکدیگر است” three.رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه (چپ) و ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان، در بوداپست

 

اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان: رئیس جمهور ترکیه در حاشیه سفر کاری خود به مجارستان گفت احتمال می‌دهیم که ناآرامی‌های عراق به ایران هم سرایت کند mod_wl. اردوغان گفت که “موضع منفی ایران” درباره عملیات ترکیه در شمال سوریه او را “آزرده خاطر” کرده است 기다림 다운로드.

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، در سفر به مجارستان در جمع خبرنگاران گفت که در مورد اعتراضات عراق و این که چه کسانی پشت این قضیه هستند حدس می‌زند و احتمال می‌دهد که ناآرامی‌های عراق به ایران هم سرایت کند چون “مسئله بدخواهان یا دشمنان منطقه تجزیه جهان اسلام و دشمن کردن آنها با یکدیگر است” 페이스북 정보 다운로드.

اردوغان در قسمت دیگری از صحبت خود از موضع ایران درباره حمله ترکیه به شمال سوریه انتقاد کرد و گفت که موضع ایران درباره عملیات ترکیه در شمال سوریه او را “آزرده خاطر” کرده است wham.

اردوغان در ادامه صحبت‌های خود ضمن انتقاد از مواضع ایران تاکید کرد که حتی نچیروان بارزانی، رئیس اداره اقلیم کرد شمال عراق، در مورد عملیات ارتش ترکیه در شمال سوریه اظهارات مثبتی را بیان کرده است اما از طرف ایران اظهارات منفی بیان شده است Download the Android font.

اشاره اردوغان به صحبت‌هایی است که که اخیرا در ارتباط با حمله ارتش ترکیه به شمال سوریه از طرف نیچروان بارزانی بیان شده بود 맥용 크롬 다운로드.

بارزانی: ترکیه با پ ک ک مسئله دارد

نچیروان بارزانی، رئیس اداره اقلیم کرد شمال عراق، طی سخنانی در نشستی که توسط موسسه مطالعات خاورمیانه در اربیل برگزار شده بود و برهم صالح، رئیس‌جمهور عراق، نیز در آن حضور داشت گفت: «مشکل ترکیه نه با کردهای سوریه بلکه با پ ک ک است.»

بارزانی از کردهای سوریه خواست “بین خود و پ ک ک فاصله بگذارند” Knights Dragon War Ryu Souser.

رئیس اداره اقلیم کرد شمال عراق در ارتباط با روابط اربیل و آنکارا هم گفت که “به روال همیشگی” پیش می‌رود 중국어 mp3 다운로드.

Erdogan warns of ‘possibility of Iraqi protests spreading to Iran

Erdogan: Those who are trying to bring Iraq’s protests to Iran

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب