۱۳:۴۳:۳۵ - شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹
هشدار، افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ۷۳ نفر
با اضافه شدن دوازده (۱۲) مورد جدید مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس در کهگیلویه و بویراحمد که در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری هستند به ۷۳ نفر رسید windows xp servicepack3.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در استان کهگیلویه وبویراحمد ۷۳ نفر اعلام شد PowerDirector […]

با اضافه شدن دوازده (۱۲) مورد جدید مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس در کهگیلویه و بویراحمد که در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری هستند به ۷۳ نفر رسید windows xp servicepack3. 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در استان کهگیلویه وبویراحمد ۷۳ نفر اعلام شد PowerDirector template.

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: با اضافه شدن دوازده (۱۲) مورد جدید مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس در کهگیلویه و بویراحمد که در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری هستند به ۷۳ نفر رسید 나루티밋 임팩트 다운로드.

آقای جهانپور افزود: بر اساس نتایج و یافته‌های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز ۹۶۶ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰۶۱۰ نفر افزایش یافت Physics Tracker.
وی گفت: خوشبختانه ۷۶۳۵ نفر از بیماران کووید ۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است 대건물주 다운로드.
معاون بهداشت وزارت بهداشت اضافه کرد: متاسفانه با جان باختن ۱۲۳ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۵۵۶ نفر رسید solidworks 2019.
موارد جدید بیماران کووید ۱۹ در کشور به تفکیک استان:تهران: ۲۳۲، قم: ۲۰، گیلان: ۵۷، اصفهان: ۱۰۱، البرز: ۵۵، مازندران: ۲۸، قزوین: ۵ گلستان: ۶، خراسان رضوی: ۵۷، فارس: ۲۲، لرستان: ۳۴، آذربایجان شرقی: ۷۲، خوزستان: ۳۱، یزد: ۵۲، زنجان: ۳۵ کردستان: ۷، اردبیل: ۶، کرمانشاه: ۵، کرمان: ۸، همدان: ۲۷، سیستان و بلوچستان: ۵، چهارمحال و بختیاری: ۲، ایلام: ۱۸ آذربایجان غربی: ۱۴، کهگیلویه و بویراحمد: ۱۲ و در خراسان شمالی: یک نفر اعلام شد Millennium Mambo.
استان‌هایی که نام آن‌ها در لیست فوق نیست، در طول ۲۴ ساعت گذشته، مورد جدید کووید ۱۹ در آن‌ها گزارش نشده است 오르빗 올 비트 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب