۱۲:۲۸:۲۴ - پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸
هزینه‌های هنگفت برای شرکت‌های خاص/ شراکت اقتصادی و تجاری نماینده مجلس با یک مدیر اداره ! + اسناد
اکنون با انتشار اسنادی از تأسیس برخی شرکت‌های تجاری و بازرگانی خاص در حوزه برگزاری مراسم‌های فرهنگی و هنری، چاپ، نشر  و تبلیغات که سهامداران و مدیران آنها از دوستان، اقوام و حتی خود آقای غلامرضا تاجگردون می‌باشند، بخشی از پشت‌پرده اقتصادی برگزاری جشن‌های پر هزینه تبلیغاتی این دو شهرستان برای مردم مشخص می‌شود.   […]

اکنون با انتشار اسنادی از تأسیس برخی شرکت‌های تجاری و بازرگانی خاص در حوزه برگزاری مراسم‌های فرهنگی و هنری، چاپ، نشر  و تبلیغات که سهامداران و مدیران آنها از دوستان، اقوام و حتی خود آقای غلامرضا تاجگردون می‌باشند، بخشی از پشت‌پرده اقتصادی برگزاری جشن‌های پر هزینه تبلیغاتی این دو شهرستان برای مردم مشخص می‌شود. 

اقلیم زاگرس:  طی چند سال اخیر برگزاری جشن‌ها و مراسم‌هایی با عناوین مختلف فرهنگی، هنری، علمی، اجتماعی و … در شهرستان‌های گچساران و باشت، چنان افزایش یافته است که به نظر می‌رسد یک تشکیلات یا محفل خاص در این دو شهرستان تشکیل شده است تا مدیریت اینگونه مراسم‌های پر هزینه را در دست بگیرد.

برگزاری مراسم‌های هنری، فرهنگی و اجتماعی که البته با نیات خاص سیاسی برگزار می‌شوند، هزینه‌های هنگفتی دارند که معمولاً منابع این هزینه‌ها هرگز به مردم معرفی نمی‌شود اما به نظر می‌رسد این هزینه‌ها از سوی سازمان‌ها و ادارات دولتی گچساران و باشت پرداخت می‌شوند.

اکنون با انتشار اسنادی از تأسیس برخی شرکت‌های تجاری و بازرگانی خاص تحت نام شرکت های غیرتجاری در حوزه برگزاری مراسم‌های فرهنگی و هنری، چاپ، نشر  و تبلیغات که سهامداران و مدیران آنها از دوستان، اقوام و حتی خود آقای غلامرضا تاجگردون می‌باشند، بخشی از پشت‌پرده اقتصادی برگزاری جشن‌های پر هزینه تبلیغاتی این دو شهرستان برای مردم مشخص می‌شود.

یکی از این شرکت‌های غیرتجاری که “مشک و ملار” (آگهی تأسیس شرکت مشک و ملار) نام دارد، دارای سهامداران بسیار آشنا و معروفی مانند:  غلامرضا تاجگردون، امیر نوروزی (مدیر اداره ارشاد اسلامی گچساران) آرش کنارکوهی و … می‌باشد!

 شرکت‌های دیگری نیز با اعضای آشنا و وابسته به دفتر نماینده گچساران و باشت طی چند سال اخیر به ثبت رسیده‌اند که شاید زمان آن رسیده است تا دستگاه‌های نظارتی استان به بررسی ماهیت و فعالیت آنان بپردازند.   

 

 

چرا جشن عید غدیر و عید ولایت را به مراسم تبلیغاتی با رونمایی از کتاب‌های نماینده مجلس تبدیل شد؟!

اعتبارات پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد، کجا هزینه می‌شود؟

اعتبارات پژوهشی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در انحصار کدام افراد و شرکت‌های خاص است؟

شبکه تبلیغاتی غلامرضا تاجگردون در شرکت‌های خاص تبلیغاتی و فرهنگی، چه اهداف اقتصادی و سیاسی را پیگیری می‌کنند؟

چرا مدیر اداره ارشاد اسلامی گچساران و نماینده مجلس سهامدار یک شرکت بوده و با یکدیگر شریک اقتصادی هستند؟!!

اعتبار برنامه‌های تبلیغاتی و … گچساران و باشت طی چند سال اخیر از کجا تأمین و نصیب کدام افراد و شرکت‌های خاص شده است؟

چه رابطه‌ای بین رونمایی از دو کتاب دیروز جناب نماینده و بودجه پژوهشی نفت و سایر سازمان‌ها وجود دارد؟

هزینه‌های هنگفت جشن‌های تبلیغاتی و انتخاباتی سالیانه مشک و ملار از بودجه کدام سازمان یا اداره تامین شود؟  

 

 

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب