۱:۳۷:۱۸ - چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸
نقش غلامرضا تاجگردون در عدم انتصاب یک مدیر گچسارانی به عنوان معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد!
س از رفتن جعفر گوهرگانی از معاونت اقتصادی استاندار گزینه‌هایی برای تصدی این سمت در نظر گرفته شد و حتی کارهای مقدماتی انتصاب سید حسین سهمگین مدیرکل امور اقتصادی استاندار جهت تصدی معاون اقتصادی انجام شده بود که در دقیقه آخر با مخالفت یکی از نمایندگان پر نفوذ استان جلوی این کار گرفته شد Korean […]

س از رفتن جعفر گوهرگانی از معاونت اقتصادی استاندار گزینه‌هایی برای تصدی این سمت در نظر گرفته شد و حتی کارهای مقدماتی انتصاب سید حسین سهمگین مدیرکل امور اقتصادی استاندار جهت تصدی معاون اقتصادی انجام شده بود که در دقیقه آخر با مخالفت یکی از نمایندگان پر نفوذ استان جلوی این کار گرفته شد Korean song.


 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس:    جعفر گوهرگانی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد که پیشتر ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان را چند سال بر عهده داشت از منصب خود به عنوان معاون اقتصادی استاندار کنار رفت و از یاسوج به تهران رحل اقامت گزید iOS9.3.3 Beta 4.

در علت رفتن گوهرگانی حرف و حدیث زیاد است که برخی علت را پایان ماموریت وی می‌دانند و برخی دیگر هم این تغییر را در چارچوب سلسله تغییرات گسترده استاندار تلقی می‌کنند که معاونین و برخی مسؤولان ارشد استانی را از چرخه مدیریتی استان همانند معاون سیاسی و مدیرکل سیاسی و انتخابات خارج می‌کند Bootdisk download.

استاندار همانگونه که اعلام کرده تنها حامی وی برای تصدی مدیریت ارشد استان رحمانی فضلی وزیر کشور بوده و کسی در آمدن او به استان قدمی برنداشته و بر این اساس وامدار سیاسیون و نمایندگان استان نیست و به همین دلیل در تغییر مدیران چندان با افراد و جریان‌های غیر مرتبط هماهنگی ندارد.

اما شنیده‌ها حکایت از این دارد که پس از رفتن جعفر گوهرگانی از معاونت اقتصادی استاندار گزینه‌هایی برای تصدی این سمت در نظر گرفته شد و حتی کارهای مقدماتی انتصاب سید حسین سهمگین مدیرکل امور اقتصادی استاندار جهت تصدی معاون اقتصادی انجام شده بود که در دقیقه آخر با مخالفت یکی از نمایندگان پر نفوذ استان جلوی این کار گرفته شد.

 سید حسین سهمگین هر چند از نیروهای منتسب به جریان سیاسی مقابل این نماینده مجلس است اما در انتخابات دوره قبل از این نماینده حمایت کرده بود که بنا به گفته برخی نزدیکان سهمگین پس از این برخوردی که با وی شده احتمالا با تصمیم خود از سمت مدیرکلی امور اقتصادی استاندار نیز کنار خواهد رفت تا در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان محل سکونت با فراغت بال بیشتری وارد کارزار شود.

حال با این شنیده‌ها و اعلام استقلال استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افراد ذی‌نفوذ و سیاسیون و به خصوص نمایندگان مجلس در چینش نیروها، معلوم نیست که به چه دلیل در این مورد استاندار از مواضع خود کوتاه آمده و نیروی دلخواه را به عنوان معاون خود انتخاب نکرده است.

منتظر شنیدن پاسخ مسؤولان مرتبط در استانداری کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب