۱۱:۱۷:۲۳ - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
نفت افسانه ای از جهان ناپدید می شود!
میزان ذخایر نفت و گاز دریای برنت در حال کاهش و رو به اتمام است. ذخایر نفت در میدان برنت در دریای شمال جایی که نام این ماده، مرجع مواد اولیه است، در سال ۲۰۲۰ به پایان می رسد.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  میزان ذخایر نفت و گاز دریای برنت در حال کاهش […]

میزان ذخایر نفت و گاز دریای برنت در حال کاهش و رو به اتمام است. ذخایر نفت در میدان برنت در دریای شمال جایی که نام این ماده، مرجع مواد اولیه است، در سال ۲۰۲۰ به پایان می رسد.Image result for ktj ohl fvkj"

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  میزان ذخایر نفت و گاز دریای برنت در حال کاهش و رو به اتمام است.

ذخایر نفت در میدان برنت در دریای شمال جایی که نام این ماده، مرجع مواد اولیه است، در سال ۲۰۲۰ به پایان می رسد.

سال آینده، Royal Dutch Shell، که تولید و استخراج نفت را انجام می دهد، آخرین سکوی نفتی این میدان را اعلام می کند.

برنت بین جزایر اسکاتلند و نروژ واقع شده است. در سال ۱۹۷۱ این میدان نفتی افتتاح شد و در زمان کشف یکی از بزرگترین میدان نفتی در جهان به حساب می آمد. تولید نفت و گاز در این زمینه از سال ۱۹۷۵ آغاز شد و در سال های بعد، حجم مواد اولیه پمپ شده به طور پیوسته افزایش یافت. در دهه ۱۹۸۰ نفت با برنت معیار شد – قیمت سایر مواد اولیه به قیمت آن بستگی دارد.

با این حال، در دهه ۱۹۹۰، تولید نفت در این زمینه رو به کاهش رفت و درجه مرجعی به ترکیبی تبدیل شد که شامل نفت خام سایر میادین دریای شمال شد. در حال حاضر، سهم برنت اصلی در این میان تنها یک درصد است.

طبق گفته هولدینگ نفتی Royal Dutch Shell، طی سال ها توسعه میدان برنت، بیش از دو میلیارد بشکه نفت و ۱۶۱ میلیارد متر مکعب گاز تولید شده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب