۱۲:۱۱:۵۴ - سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
نرخ تورم در کهگیلویه و بویراحمد ۶ درصد از میانگین کشوری بیشتر است!
  معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ تورم نقطه‌ای در تیرماه ۹۸ در این استان نسبت به سال گذشته ۶ درصد بیشتر است. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ تورم نقطه‌ای در تیرماه ۹۸ […]

  معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ تورم نقطه‌ای در تیرماه ۹۸ در این استان نسبت به سال گذشته ۶ درصد بیشتر است.Image result for ‫نرخ تورم‬‎

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ تورم نقطه‌ای در تیرماه ۹۸ در این استان نسبت به سال گذشته ۶ درصد بیشتر است.

علی پوزش  اظهار داشت: نرخ تورم نقطه‌ای کشور در تیرماه امسال ۴۰٫۴ درصد بوده در حالی این عدد در کهگیلویه و بویراحمد ۴۶٫۵ درصد است.

وی با اشاره به اینکه شاخص بیکاری در سال ۹۷ در استان ۱۳٫۳ بوده که در بهار امسال به ۱۱٫۳ رسیده است، عنوان کرد: نرخ بیکاری در بهار سال گذشته ۱۲٫۳ بوده که نسبت به بهار ۹۸ یک درصد کاهش را نشان می‌دهد.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: نرخ مشارکت نیروی کار از ۳۶٫۶ درصد در بهار امسال به ۳۱٫۶ درصد رسیده است.

پوزش با تشریح وضعیت مشارکت اقتصادی در حوزه‌های مختلف در استان تصریح کرد: هم بخش کشاورزی در اشتغال ۲۱٫۱، سهم صنعت ۲۱٫۸ و خدمات ۴۹٫۸ درصد بوده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب