۸:۰۹:۱۱ - دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹
نرخ بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافت
بر اساس مرکز آمار ایران استان کهگیلویه و بویراحمد با ۱۲.۶ درصد، رتبه پنجم بالاترین نرخ بیکاری را در کشور داشته است.  این استان در بخش گردشگری داری ظرفیت‌های خوبی است که با شیوع کرونا این مراکز تعطیل شدند Jsp Hangul file download.     اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه […]

بر اساس مرکز آمار ایران استان کهگیلویه و بویراحمد با ۱۲.۶ درصد، رتبه پنجم بالاترین نرخ بیکاری را در کشور داشته است.  این استان در بخش گردشگری داری ظرفیت‌های خوبی است که با شیوع کرونا این مراکز تعطیل شدند Jsp Hangul file download. نرخ بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافت

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش نرخ بیکاری در این استان گفت: ویروس کرونا دلیل اصلی افزایش نرخ بیکاری است Overseas webhard download.

حشمت الله صمیمی دوست  اظهارداشت: تعطیلی مراکز گردشگری و تفریحی از دلایل افزایش این شاخص در استان است vb.net ftp 다운로드.

وی بیان کرد: بر اساس مرکز آمار ایران استان کهگیلویه و بویراحمد با ۱۲.۶ درصد، رتبه پنجم بالاترین نرخ بیکاری را در کشور داشته است Free kids in the weather.

صمیمی دوست تصریح کرد: نرخ بیکاری و اشتغال در سال‌ها و فصول مختلف دچار تغییر و بستگی نیز به شرایط اقتصادی استان دارد 캐피탈리즘 랩 다운로드.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و تاثیر آن بر نرخ بیکاری افزود: این استان در بخش گردشگری داری ظرفیت‌های خوبی است که با شیوع کرونا این مراکز تعطیل شدند 유니티 에셋 다운로드.

صمیمی دوست افزود: نرخ بیکاری فعلی مربوط به سه ماهه نخست سال است، و باید دید تا پایان سال نرخ بیکاری چه تغییراتی خواهد کرد 달마도 다운로드.

وی اضافه کرد: نیاز است اداره کار آمار و اطلاعات دقیق افرادی که در اثر بیماری کرونا بیکار شده را اعلام کند Kursk download.

صمیمی دوست تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده باید زمینه بازگشت افراد  به فرصت‌های شغلی را فراهم کرد PowerPoint image.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب