۱۳:۵۵:۰۵ - چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
نخستین فرماندار شهرستان مارگون معرفی شد
با حضور جمالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد این استان آقای فاضل پورخسرو بخشدار منطقه مارگون به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تازه تاسیس مارگون منصوب شد 렌즈 플레어 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  نخستین فرماندار شهرستان مارگون منصوب شد Download atomic clock. در مراسمی با حضور جمالی معاون […]

با حضور جمالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد این استان آقای فاضل پورخسرو بخشدار منطقه مارگون به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تازه تاسیس مارگون منصوب شد 렌즈 플레어 다운로드.فرمانداری شهرستان مارگون افتتاح می‌شود - پیک ملت

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  نخستین فرماندار شهرستان مارگون منصوب شد Download atomic clock.

در مراسمی با حضور جمالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری این استان آقای فاضل پورخسرو بخشدار منطقه مارگون به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تازه تاسیس مارگون منصوب شد ocn 보이스 다운로드.

با توجه به مصوبه تقسیمات کشوری امروز شهر مارگون به طور رسمی به شهرستان تبدیل شد Download 3D modeling.

گفتنی است هیات وزیران در جلسه ۸ دی ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری، با پیشنهاد ایجاد بخش زیلائی و شهرستان مارگون در شهرستان بویراحمدِ استان کهگیلویه و بویراحمد موافقت کرد LG Electronics.

بخش زیلائی از ترکیب دهستان‏ های زیلائی و شوروم در شهرستان بویراحمد ایجاد و روستای ماشمی سفلی مرکز دهستان زیلائی با تغییر نام به ماشمی به عنوان مرکز این بخش تعیین می ‏شود pci driver.

همچنین، شهرستان مارگون از ترکیب بخش ‏های مرکزی (شامل دهستان‏ های مارگون و دالون) و زیلائی ایجاد و شهر مارگون نیز به عنوان مرکز بخش مرکزی این شهرستان تعیین می ‏شود autocad 2014 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب